Gargoš Roman

Hluchník Lukáš - Kotzián Marek, Buchta René (70.Robenek Jan), Stříbný Stanislav, Křempek David (51.Buchta Radek) - Ševior Roman, Stříbný Jan, Buchta Miroslav, Ševior Pavel- Gargoš Roman, Levák Rony

Náhradníci:

Robenek Jan, Lokoč Jan, Stříbný Tomáš, Buchta Radek, Stříbný Jiří

7.minuta - Levák Rony sám před brankářem domácích se nedokázal na dvakrát prosadit, druhou dorážkou trefil ležícího golmana
27.minuta - tři naši obránci se nedomluvili s golmanem kdo odkopne mič a dezorientovaný Roman Ševior nahrál malou domů golmanovi tak pěkně, že balón skončil v síti.
Po prvním poločase vedli domácí 1:0
65. minuta - rozhodčí odpustil domácím penaltu. Domácí hráč zahrál v pokutovém území rukou, rozhočí, ač byl od něho tři metry, pokutový kop nepísknul
69. minuta - naopak, po údajné ruce našeho obránce, odpískal rozhodčí pokutový kop. Domácí zvýšili na 2:0
73. minuta - další ruka domácího hráče v pokutovém území. Tentokrát se již rozhodčí neodvážil pokutový kop nepísknout. S přehledem jej proměnil Jenda Stříbný.
Tento zápas se Hněvošicím vůbec nepovedl, bez velkého nasazení se spoustou chyb a diskutováním s rozhodčím. Vyústěním byla jen žlutá karta, kterou za protesty obdržel v 85. minutě Roman Gargoš.
Zápas skončil výsledkem 2:1 pro domácí Služovice.

Trenér:

Po takové hře co jsme předvedli ve Služovicích, kde jsme si nepřihráli dvě nebo tři přesné přihrávky do nohy, nepředvedli žádný rychlý protiútok, vyhráli minimum osobních soubojů a až ve 40. minutě jsme poprve vážně vystřelili na bránu, jsme si vyhrát opravdu nezasloužili.
Hráči se už musí konečně zamyslet nad svými výkony na hřištích soupeřů, protože doma porážíme soupeře hrájíci na špici tabulky a pak venku prohráváme zápasy s posledními týmy. Výkon ve Služovicích byl tragický, soupeř nehrál nic a my ještě hůř. Byla to hrůza!!!