Hluchník Lukáš - Kotzián Marek, Buchta René, Stříbný Jan, Křempek David - Ševior Roman, Latka Patrik, Gargoš Roman, Ševior Pavel- Buchta Miroslav, Levák Rony (72.Stříbný Stanislav)

Náhradníci:

Lokoč Jan, Stříbný Tomáš, Stříbný Stanislav

Komentář:

9.minuta - domácí útočník nebezpečně vystřelil, ale skvělým zákrokem Lukáš Hluchník střelu zneškodnil
24.minuta - Mirek Buchta pěkně našel na hranici šestnáctky Pavla Ševira, kterému se střela nepovedla, ale domácímu golmanovi nadělala velké potíže
33.minuta - Rony Levák šel sám na brankáře, udělal mu kličku a brankář ho fauloval. Rozhodčí odpískal pokutový kop, který s přehledem proměnil Mikek Buchta.
Po prvním poločase Hněvošice vedou 1:0
Druhý poločas začali náporem domácí, hráči Hněvošic se ještě nestačili rozkoukat a již ve 47. minutě domácí vyrovnali. Po pravé straně utekl jejich záložník, který centrem našel ve vápně útočníka, který se nemylil. Vyrovnáno 1:1
51. minuta - při odkopu ve vápně zahrál René Buchta rukou a rozhodčí správně odpískal pokutový kop, který však skvěle zlikvidoval Lukáš Hluchník
63. minuta - Mirek Buchta zatáhl míč po pravé straně, centrem našel Ronka Leváka, který hlavičkoval do břevna a následnou dorážkou trefil Roman Gargoš tyč, od kreré šel míč do zámezí
80. minuta - střední záložník domácích našel v pokutovém území útočníka, který při zpracovávání míče upadl a rozhodčí Černaj, k údivu všech (i domácích diváků), odpískal pokutový kop, který domácí se štěstím proměnili. Skvělý Lukáš Hluchník vystihl směr střely, ale proklouzla mu mezi rukama
Utkání skončilo porážkou Hněvošic 2:1.

Trenér:

Utkání svými rozhodnutími velice ovlivnil hlavní rozhodčí Černaj. Už v prvním poločase měl vyloučit domácího brankáře po faulu na Leváka a pak jeho vymyšlený druhý pokutový kop pro domácí.