Hluchník Lukáš - Kotzián Marek, Buchta René, Stříbný Jan (70.Poštulka Marek) Křempek David, Ševior Roman, Latka Patrik, Buchta Miroslav, Ševior Pavel- Gargoš Roman, Stříbný Stanislav (Levák Rony),

Náhradníci:

Levák Rony, Stříbný Tomáš, Poštulka Marek

Komentář:

38.minuta - Zahrávali jsme rohový kop, který byl z první odhlavičkován téměř až na půlku hřiště, kde Kotzián Marek podběhl balón a domácí útočník v klidu, nikým neatakován přebral balon, zatáhl ho před naší šestnáctku a střelou k tyčce poslal domácí do vedení 1:0
43.minuta - Kotzián Marek po faulu na Mirka Buchtu centroval míč téměř z půlky hřiště do vápna, který s velkým štěstím zapadl do brány. 1:1
Po prvním poločase byl stav nerozhodný 1:1
46. minuta - Opět po faulu soupeře Kotzián Marek z práve strany (40 metrů od brány) centroval míč do vápna a Stříbný Stanislav dobře hlavičkoval k pravé tyčce golmana, ale k naší smůle golman míč vyrazil na roh.
55. minuta - Gargoš Roman rychle rozehrál standartku na Ševiora Pavla, který zatáhl míč po pravé straně a odcentroval na hranici jedenáctky, kde byl Buchta Mirek, který však přestřelil.
67. minuta - Stříbný Jan nezpracoval jednoduchý balon, který mu šel proti noze a zmocnil se ho domácí útočník, zatáhl do pokutového území, kde si pohrál se třemi našími obránci a přesně zakončil. Domácí šli opět do vedení.
77. minuta - Ševior Roman kopal roh a Gargoš Roman nikým neatakován na malém vápně hlavičkoval vysoko nad bránu.
82. minuta - po centru Gargoš Roman z malého vápna hlavičkoval do tyče.
88. minuta - Buchta René po faulu domácího hráče centroval míč ( asi 20 metrů od brány) do vápna a dva naši hráči tři metry před brankovou čárou netrefili míč.
Zápas skončil výsledkem 2:1 pro domácí.

Trenér:

Musím přiznat, že to byl doposud nejhorší odehraný zápas za tu dobu, co trénuji "A" mužstvo Hněvošic. Soupeř byl vždycky rychleji u balonu, hráči soupeře si lépe mezi sebou nahrávali a také dobře kombinovali, měli rychlejší přechod do útoku i zpět dozadu, oproti nám, kteří jsme si 60 minut nevytvořili žádnou šanci a neberu ani tu vyrovnávací branku, protože tu jsme dali opravdu s velkým štěstím. Takhle se o záchranu určitě nehraje.