Hněvošice doma opět nezaváhaly:
Hněvošice - Jedno z největších derby okresního přeboru, ne-li vůbec to největší, hostily Hněvošice, kam zajížděly hned „odvedle“ Služovice.

Sestava Hněvošic: Jiří.Černín – David Vitásek, René Buchta, Radek Konečný, Marek Kotzián (43. Radek Buchta) – Pavel Ševior, Mateusz Dominik, Marek Stříbný, Roman Ševior – Jan Droppa (87. Zdeněk Vrána), Miroslav Buchta (77. Roman Gargoš)

Sestava Služovic:Brzezný – Kriebel, Polhoš, A. Ciminga, Homola – Wojcicki, Klein, M. Kremser, Hnida – V. Ciminga (48. Švacha), V. Kremser

„Minimálně tři sta diváků utkání určitě sledovalo,“ počítal domácí kouč David Křempek. No, a pojďme rovnou k zápasu. Vojtěch Kremser hned ze začátku posílal balon Vladanu Cimingovi, který těsně minul.
Již v šesté minutě vletěl do vápna Dominik, rozhodčí viděl faul a Konečný poslal Hněvošice do vedení.

„Velké problémy nám přidělávaly hlavně trestné kopy Hnidy,“ dodával Křempek. Po těch byli hosté skórování mnohdy velice blízko. V opozici je však třeba
se zmínit i o dvou pokusech domácího Marka Stříbného.

Na začátku druhé půle si Služovice vybraly kopec smůly. Musely totiž sáhnout ke střídání, které dost možná ovlivnilo zbytek zápasu. „Zraněný Vladan Ciminga byl střídán. Jeho místo zaujal Švacha. Byli jsme donuceni přeorganizovat celou naši hru,“ komentoval předseda služovického klubu Tomáš Barč.
Hněvošická pojistka přišla v devětačtyřicáté minutě, když centr Romana Ševiora doplachtil na břevno, od něhož se odrazil k Droppovi – 2:0.
Gólman Brzezný v tu chvíli asi neměl nejčistší svědomí. Domácí mužstvo hrozilo i nadále. Z největších šancí vybíráme ty, při nichž se chvěla branková konstrukce. Nejprve Pavel Ševior dalekonosným projektilem z pětatřiceti metrů napálil tyč a po něm jej napodobil i Radek Buchta.
V dobré pozici se objevil také Gargoš, jenže i v jeho případě se skóre neměnilo. Největší starosti domácím přidělával aktivní Martin Kremser, ale ani on už s prohrou Služovic nic nenadělal.

„Bylo to derby, které mělo podprůměrnou úroveň. Podzimní vzájemný zápas rozhodně splňoval přísnější měřítka. Zvítězili jsme zaslouženě,“ připojil David Křempek.

„Jednalo se o utkání dvou rozdílných poločasů. V prvním jsme byli lepší my, ve druhém zase soupeř. Jeho výhra je spravedlivá a chci mu k ní pogratulovat. Jenom mě zaráží obsazení na postu hlavního rozhodčího celého zápasu,“ zakončil Tomáš Barč.