Brumovice - Hněvošice 2:5 (0:3)

18. Gargoš, 29. Droppa, 45. Konečný, 70. Durda, 81. Dominik

Dominik Mateusz, Ševior Pavel

Hněvošice se drží špice tabulky jako klíště.
Brumovice - Nic na tom nezměnil ani duel s Brumovicemi, které opět prohrály a krčí se u dna tabulky.

Sestava Hněvošic: Jiří Černín – David Vitásek, René Buchta, Radek Konečný, Marek Kotzián – Jan Droppa (46. Pavel Ševior), Marek Stříbný, Mateusz Dominik, Roman Ševior (69. Marek Poštulka) – Artur Durda, Roman Gargoš (81. Miroslav Buchta)

Sestava Brumovice: Paluch (46. J. Šrek) – Štrohalm, Vavrečka, F. Chlopčík, V. Šrek – Porubek, Šamaj, Schreier (30. M. Chlopčík), J. Varyš – Juchelka, Bartoníček

Ve dvanácté minutě se zastřeloval Gargoš, ale jeho projektil šel nad. Za chvíli vystřihl nádherný zákrok brankář Paluch proti pokusu Dominika. Záhy již brumovický gólman zpytoval svědomí. Další ránu Gargoše z trestného kopu totiž neudržel a balon se dokoulel až za brankovou čáru.
Druhý gól přidal po Gargošově přihrávce Droppa. Zanedlouho se mohl gólově projevit i Durda. Obehrál tři obránce, ale sám před Paluchem neuspěl.
Brumovice hrozily zejména Juchelkou, jenže poslední slovo úvodní pětačtyřicetiminutovky měl Konečný, který zužitkoval Durdův centr.

Hněvošice však po přestávce podobně jako proti Litultovicím herně polevily. „Prvních sedm minut druhé půle bylo z naší strany katastrofálních,“ uvedl vše na pravou míru trenér hostí David Křempek.
A měl proč. V osmačtyřicáté minutě totiž snížil Jan Šrek a o chvíli později vyrobil zbytečnou penaltu Pavel Ševior. S desítkou gólově naložil František Chlopčík a bylo to jen o jednu branku.
Zlom nastal, když Gargoš poslal centr na Durdu. „Ten vystřihl nádherné nůžky. Skutečně pěkný fotbalový okamžik,“ chválil domácí kouč Vratislav Šram.
Hněvošice naposledy skórovaly asi deset minut před koncem. V závaru ve vápně soupeře se dostal k míči Dominik, který dával na konečných 2:5, přestože jeho tým si vytvořil i další šance.

„Tým Hněvošic byl fotbalovější. Chyba byla, že za stavu 2:3 jsme nesrovnali na 3:3,“ doplnil Šram.

Jeho protějšek, hněvošický kouč David Křempek také přidal několik postřehů: „Víme, že Brumovice hrají o záchranu. Svou kůži nechtěly dát zadarmo. Problémy nám činil i těžký mokrý terén.Naši hráči jsou přece jenom lepší na suchém trávníku.“