Hněvošice - Vřesina 5:2 (3:0)

6. 55. Daniel Brunclík, 26. Pavel Cojg, 35. Pavel Ševior, 84. Radek Buchta

-

Hněvošice získaly důležité tři body s Vřesinou
Hněvošice ve druhém poločasu vedly už o čtyři branky. Vřesina dokázala ale snížit dvěma přesnými zásahy. Poslední slovo ale patřilo Hněvošicím.

Hráči zápasu:

-

.

Počet diváků: 80, Rozhodčí: RADEK Roman, BUKOVSKÝ Josef, KURZICA Šimon (Náhrada)

Sestava Hněvošic: Lukáš Hartmann - Patrik Stříbný, Pavel Ševior, Josef Novák (81. Marek Stříbný), Adam Vavřinčík (70. Pavel Šafarčík) Daniel Brunclík, Pavel Cojg (85. Martin Schlehofer), Radek Buchta, René Buchta, Marek Kotzián, Jan Harazim

Sestava Vřesiny: Jakub Lampart - Ondřej Kocián, Jakub Franc, Jakub Štefek, Lumír Vojáček (58. Miroslav Koval), Petr Strakoš, Pavel Kolár, Filip Rončka, Vítězslav Čech, Jan Pagáč (58. Jakub Hymon), Vojtěch Kocian

Hněvošice v zápasu pravdy přivítaly Vřesinu, která přijela posílená o výhru nad Hradcem. Hněvošice byly ale v utkání produktivnější, a proto zaslouženě vyhrály. V 6. minutě po rohu Daniela Brunclíka zahrála Vřesina rukou a nařízenou penaltu napálil do branky právě Daniel Brunclík – 1:0. Ve 23. minutě mohla Vřesina vyrovnat, ale Jakub Štefek střílel nad bránu. Ve 26. minutě si na trestný kop Patrika Stříbného naběhl Pawel Cojg a nedal hostujícímu brankáři šanci – 2:0. O minutu později střela vřesinského Lumíra Vojáčka našla připraveného domácího brankáře. Ve 32. mminutě mohl korigovat Jakub Štefek, ale nebylo mu souzeno dát branku. O tři minuty později našel nahrávkou Daniel Brunclík pod sebou Pavla Ševiora a ten byl nekompromisní – 3:0. Tak skončila i první půle.

I úvod druhé půle vyšel lépe Hněvošicím. V 54. minutě zatáhl balón po lajně Pawel Cojg a přihrávkou oslovil Daniela Brunclíka, který si už věděl rady – 4:0. O minutu později si hostující Vojtěch Kocián vylámal zuby na domácím brankáři Lukáši Hartmannovi. Po hodině hry pálil hostující Miroslav Koval nad. V 63. minutě Vřesina snížila, když míč dopravil hlavou do branky Vojtěch Kocián – 4:1. O deset minut později předložil Jakub Štefek krásnou přihrávku Filipu Rončkovi a ten snižoval na 4:2. To bylo z hostující strany vše. V 79. minutě našel přesnou přihrávkou Pavel Ševior Daniela Brunclíka, ale jeho pokus vytěsnil na roh brankář Jakub Lampart. Konečnou podobu výsledku dal šest minut před koncem krásnou ránou z třiceti metrů Radek Buchta, ke kterému se odrazil míč po rohovém kopu – 5:2. Poslední příležitost si vypracovaly Hněvošice, ale hlavička Daniela Brunclíka skončila jen v náruči hostujícího brankáře. Hněvošice si tak připsaly důležité tři body a jsou tak krůček od záchrany.

Ohlasy k zápasu:
David Křempek (trenér Hněvošic): V prvním poločase jsme byli lepším týmem my a ujali jsme se vedení 3:0. Ve druhém jsme zvýšili na 4:0. Vřesina však dvěma góly zápas zdramatizovala, ale poslední slovo patřilo nám

Miloš Chvěja (asistent trenéra Vřesiny): Fotbal se hraje bohužel na góly a ne na šance, které jsme my nevyužili a soupeř ano. Bohužel jsme nepřijeli v optimální sestavě a dělali jsme hrubky v obraně.