ŽK: 27. Radek Buchta, 61. Patrik Latka, 83. René Buchta

.

Počet diváků: 85, Rozhodčí: PUFFLER Jan, HARAZIM David, STANKE Vladimír

Sestava Vávrovic: Patrik Košárek - David Kříž (82. Vítěszlav Schramm), Jan Morisch, Ondřej Levák, Tomáš Šenk, Jakub Skalík, Jakub Lichovník, Rostislav Schreiber (62. Jan Chryczyk), Jan Schneider, Filip Mrusek (62. Jakub Štencek), Jan Lichovník (82. Martin Schoppik)

Sestava Hněvošic: Lukáš Hartmann - Pavel Ševior, Roman Gargoš, Patrik Latka (82. Martin Schlehofer), Daniel Brunclík, Pavel Cojg (84. Šimon Kurzica), Radek Buchta, René Buchta, Marek KOtzián, Patrik Stříbný (89. Patrik Bartošík), Josef Novák

Fotbal průměrné úrovně nabídl souboj mezi Vávrovicemi a Hněvošicemi. Po 5. minutach zahodil první šanci domácích Filip Mrusek, jehož střelu vytěsnil brankář Hartmann s přispěním břevna mimo tři tyče. O pět minut později už hřmělo na druhé straně. Po nahrávce Daniela Brunclíka nadvakrát prostřelil brankáře domácích Roman Gargoš, jenž využil toho, že Košárek míč neodokázal zpacifikovat ve svých rukavicích – 0:1. V 16. minutě střelu hněvošického Brunclíka Košárek konečky prstů vyrazil na roh. V 35. minutě se dostával do nadějné pozice Jakub Skalík, ale jeho hlavička mířila vedle tyčky.
Hned zkraje druhé půle zahodil další šanci Skalík. V 50. minutě málem zlomil tyč domácí brány Brunclík. V 67. minutě střelu Gargoše vytěsnil Košárek mimo tři tyče. V 74. minutě si postavil míč k trestnému kopu Brunclík, a vymetl všechny pavučiny domácí brány – 0:2. V 81. minutě byl vyloučen po druhé žluté kartě domácí brankář Košárek, ale v oslabení paradoxně skórovaly Vávrovice. V 87. minutě snižoval Jan Chryczyk – 1:2. V závěru ten stejný hráč zahodil šanci a Hněvošice si připisují první tři body.

Ohlasy k zápasu:
Martin Greipel (trenér Vávrovic):Nepovedený zápas. Herně se sice zlepšujeme, ale neumíme dát gól.

David Křempek (trenér Hněvošic):Zápas podprůměrné úrovně. Z naší strany to byla doslova vydřená výhra.