Hněvošice: Patrik Stříbný - Dobroslavice: nikdo

Počet diváků: 90. Rozhodčí: Markovský Tomáš

Sestava Hněvošic: L. Hartmann - M. Stříbný , R. Gargoš , R. Buchta , P. Ciminga (79.M. Hanzlík) - M. Číp (85.M. Vilášek) , Z. Vrána (81.R. Ulička) , P. Stříbrný , D. Kotzián (56.P. Latka) - R. Ševior , J. Novák (88.M. Schlehofer) Trenér: David Křempek

Sestava Dobroslavic: M. Vajda - J. Pavlica , P. Lukáš , D. Vujtík , T. Krejčí - D. Rathouský , T. Pučan , J. Stupka , J. Hajíček - D. Tůma , R. Haluska (70.P. Tůma)

Komentář:

V první půli se hrál vyrovnaný fotbal
První poločas byl hodně vyrovnaný. Dobroslavice mohly jít dokonce v 35. minutě do vedení, ale jejich střela skončila pouze na tyči domácí branky. V 40. minutě po centru Josefa Nováka z první prostřelil hostujícího brankáře Patrik Stříbný - 1:0.
Dobroslavice odpadly
Ve druhé půli už byly Hněvošice lepším týmem. V 55. minutě po rohu Kotziána prodloužil míč hlavou Ševior na Stříbného, který hlavou přeloboval hostujícího gólmana - 2:0.
V 60. minutě po nahrávce Gargoše, propálil brankáře Ševior - 3:0.
Hosté pak úplně odpadli, a domácí si vypracovali ještě několik šancí, které však neproměnili. Asi největší zahodil v 70. minutě Čip, který zahodil samostatný nájezd..

Ohlasy k zápasu:
David Křempek (trenér Hněvošice):První půle byla vyrovnaná. My se naštěstí na konci poločasu ujali vedení. Ve druhé půli jsme už byli lepším týmem, a po třetí naši brance soupeř úplně odpadl a my mohli vedení ještě navýšit.