Hněvošice - Bohuslavice "B" 2:0 (1:0)

24. Zdeněk Vrána , 58. Josef Novák

ŽK: 68. Jan Harazim , 69. Josef Novák , 75. Matěj Číp , 85. Marián Hanzlík

Hněvošice se protrpěly k výhře.
Vedoucí Hněvošice přivítaly Bohuslavice, které přijely v značně oslabené sestavě. Nakonec domácí družina vyhrála o dvě branky. Výkonem však moc nepřesvědčila.

Hráči zápasu:

Hněvošice: nikdo Bohuslavice "B": I. Dominik , T. Král , P. Cigán

.

Počet diváků: 80. Rozhodčí: Heiser Jaroslav - Buchta Karel, Liška Vít.

Sestava Hněvošic: L. Hartmann - R. Buchta , R. Buchta , M. Hanzlík , P. Ciminga - M. Číp (78. R. Ulička) , P. Stříbrný , Z. Vrána (89. M. Kotzián) , R. Ševior - D. Kotzián (53. J. Harazim) , J. Novák (84. M. Schlehofer) Trenér: David Křempek

Sestava Bohuslavic "B": M. Maňák - V. Mička , T. Král , L. Kušnír , I. Dominik - V. Kopka , L. Halfar , J. Krupa (31. P. Chřibek) , P. Cigán , T. Petřík (59. M. Malchárek) - V. Janoš Trenér: Dalibor Vitásek

Bohuslavice přijely v oslabené sestavě.
Na hřiště vedoucích Hněvošic dojela rezerva Bohuslavic ve značně prořídle sestavě. Ze základu přijelo jen sedm lidí. Mančaft byl dále doplněn dorostenci. Přesto zanechaly Bohuslavice velice sympatický dojem a zápasu by spíše slušela remíza. Hněvošice po celý zápas nehrály vůbec dobře. Obě družiny kazily velké množství přihrávek. V zápase si oba týmy nevypracovaly moc šancí. V 24. minutě se Hněvošice ujaly vedení, když utekl po pravé straně Pavel Ciminga. Jeho centr do šestnáctky umístil i s pomocí teče do sítě Zdeněk Vrána - 1:0. K další šanci se dostaly Hněvošice až v 40. minutě, kdy po rohu Patrika Stříbného zamířil hlavou těsně vedle branky Roman Ševior. Bohuslavice měly v prvním poločasu jen jednu šanci.

Hněvošice pojistily výhruVe druhé půli se obrázek hry příliš nezměnil. Nadále se hrál fotbal nevalné kvality. V 59. minutě poslal míč za obranu Patrik Stříbný. Ten si zpracoval Josef Novák, jenž podél brankáře Marcela Maňáka umístil míč do branky - 2:0. Bohuslavice reagovaly šancemi Petra Cigána a Petra Štefka. Jejich střely však jen těsně minuly branku. V dalším průběhu zápasu se už nic podstatného nestalo. Domácí si po utrápeném výkonu připsaly do tabulky tři body a znovu se dostaly do čela tabulky.

Ohlasy k zápasu:
David Křempek (trenér Hněvošice):Utkání nemělo s fotbalem nic společného. Oba týmy hráli moc špatně. Moc šancí nebylo po celý zápas. My jsme výhru spíš ubojovali.

Dalibor Vitásek (trenér Bohuslavic "B"): Dneska jsme se nesešli. Přijeli jsme v 7 lidech plus nás posílil 4 dorostenci. Zápas byl vcelku vyrovnaný a slušela by mu spíš remíza.