Hodnocení sezóny 2015/2016 - Křempek David (vedoucí mužstva)

1. místo - bilance 15 3 4, skóre: 67:32

Po loňské sestupu z okresního přeboru se Hněvošicím hlavně díky úspěšnému jaru povedl okamžitý návrat.

Sezónu hodnotím jako výbornou, protože se nám podařil okamžitý návrat do okresního přeboru. Přitom před sezónou jsme měli velké trable se sestavou, kdy jsme měli nedostatek hráčů. Začátek nám vyšel, a my jsme začínali mít právě opačný problém, kdy nám chodilo na zápasy velké množství hráčů, a my nevěděli koho vyřadit z nominace. Velmi pozitivně pak hodnotím jaro, které se nám velmi vydařilo. Prohráli jsme jen jeden zápas. Škoda, že to bylo právě derby se Služovicemi. Jsem rád, že se nám postup podařil v době, kdy slavíme devadesát let od založení Sokola v naší obci. Tuto sobotu a neděli máme oslavu. V sobotu hrajeme turnaj za účasti mužstev Chlebičova, Oldřišova, Služovic a našeho mančaftu. Neděle bude věnována žákům a dorostu. Oslavy pak vyvrcholí zápasem Kaučuku Opava a naší staré gardy.