ŽK-Gargoš Roman

Start sezóny v Polomi bez bodu.

Sestava Pusté Polomi:B: Kotán – D. Kubala, Jurč (14. A. Kubala), Petr Bubík, R. Šmíd – Sláma, Z. Kostka, Bruna, Pavel Bubík – Kunčík (70. Hendrych), Hruška (55. M. Kotala). Trenér Rostislav Halška

Sestava Hněvošic:Černín – Šafarčík, René Buchta, J. Stříbný (46. Radek Buchta) (66. Latka), Bednarz (59. Borecki) – Poštulka, R. Ševior, P. Ševior, P. Stříbný – Durda, Gargoš. Trenér: Josef Harazim

V prvním poločase měli převahu domácí fotbalisté, ale dlouho se neuměli prosadit. Pak přišla na řadu 34. minuta a individuální akce Pavla Bubíka, který obešel tři protihráče a zavěsil – 1:0.
Po změně stran Hněvošice svého soupeře jasně přehrávaly, ale vyrovnat se jim již nepodařilo a tak zůstaly tři body doma.

„První poločas byl z naší strany hodně dobrý, ale ve druhém to bylo přesně naopak a Hněvošice nás mačkaly. Nakonec jsme ale svůj náskok uhájili," uvedl domácí stratég Rostislav Halška..