?

Další bodík z venkovního klání.

Sestava Litultovic:Scískala – Palyza, Šembera, Šeuer, L. Leifert – A. Haas, J. Leifert, Raschka (75. Borč), Jaksch (58. Konečný) – Radek, Korbel. Trenér: Tomáš Leifert

Sestava Hněvošic:Černín – Vrána, René Buchta, Radek Buchta, Kocián (80. Lokoč) – Poštulka, M. Stříbný. P. Ševior, P. Stříbný (89. Bednář) – Gargoš, M. Buchta. Trenér: Josef Harazim

Diváky v Litultovicích v chladném a deštivém počasí fotbal svou krásou příliš neohřál a první poločas branku nepřinesl.
Té se fanoušci dočkali až v 65. minutě, kdy centr Korbela usměrnil za záda Černína domácí šutér Radek.
Hněvošičtí se ale tlačili za vyrovnáním, které skutečně přišlo. Na rohový kop pět minut před koncem si naskočil Gargoš a hlavou poslal míč neomylně do sítě – 1:1.

„Myslím si, že remíza je spravedlivá. Soupeř měl spoustu standardek, které se nám dlouho dařilo bránit, ale jednu využil a vyrovnal," povzdechl si trenér Litultovic Tomáš Leifert.

„Po dnešním výkonu, kdy jsme kopali snad osmnáct rohů, jsme měli mít tři body, vzhledem k terénu ale musím být rád i za ten jeden," uvedl hněvošický kouč Josef Harazim.