?

Třetí domácí výhra na podzim.

Sestava Hněvošic:J. Černín – Bednář, René Buchta, Šafarčík, Kocián – Vrána (78. Lokoč), P. Ševior, Radek Buchta, P. Stříbný (87. S. Stříbný) – M. Buchta, Gargoš. Trenér: Josef Harazim

Sestava Žimrovic:Košárek – Dušek (77. Kyška), Surový, Kostřiba, Heider – Žurek (80. Sigmund), Šustek, Martiňák, Scholtz (64. Wiweger) – L. Škrobánek, Novák. Trenér: Jaromír Chmel

Góly padaly také v Hněvošicích, kde se vedení ujali domácí po dlouhém autu a následné hlavičce M. Buchty.
Gólovou hlavičku měl ale i hostující Žurek, který ve 13. minutě srovnal na 1:1.
Další gól padl až v 69. minutě, kdy se z penalty trefil Radek Buchta a zároveň šel po červené kartě do sprch hostující bek Heider.
Hněvošice byly rázem na koni a využil toho P. Stříbný, který vypálil z levé strany a tečovaná střela skončila až v síti – 3:1.
V nastavení už jen porážku svého týmu zmírnil žimrovický kanonýr L. Škrobánek.

„V prvním poločase byly Žimrovice lepší, ale přidali jsme na bojovnosti, což přineslo své ovoce. Soupeřům přestala hrát záloha a neunesli zápas ani psychicky," řekl hněvošický kouč Josef Harazim.

„Šlo o vyrovnaný zápas, jen mě mrzí, že rozhodčí odpískali penaltu, která nebyla," klopil zrak asistent žimrovického trenéra Radek Kříž.