?

Druhá domácí výhra na podzim.

Sestava Hněvošic:J. Černín – Bednář, René Buchta, Radek Buchta, Kocián (70. Lokoč) – Poštulka, P. Ševior, Stříbný (60. Šafarčík), R. Ševior – M. Buchta, Gargoš. Trenér: Josef Harazim

Sestava Budišova:Krása – M. Marek, Ondrušík, Skácel (46. Křen), Hasala – Kuric (76. Modelský), Vondrouš, Pražák (55. Slezák), E. Levák – Tkáč, A. Levák. Trenér: Libor Fluss

Přestřelku v Hněvošicích odstartoval gólem v 17. minutě R. Ševior, který po hlavičce Gargoše doklepl míč do prázdné branky. Sedm minut poté ale vyrovnal Vondrouš.
Ve 37. minutě kopali hosté penaltu, ale A. Levák nastřelil Černína a po změně stran neuspěl sám před Černínem ani Tkáč.
Pak ovšem přišel trest. Centr domácích propadl až do vápna a R. Ševior svým druhým gólem strhl vedení na stranu Hněvošic.
Třetí gól přidal parádním volejem Poštulka a tři minuty před koncem upravil na 4:1 Gargoš po nahrávce Poštulky.
Poslední slovo však měl Budišov, když za ruku nařízenou penaltu proměnil Tkáč.

„První poločas byl vyrovnaný. Budišov byl ovšem nebezpečný soupeř, má šikovné fotbalisty. Po změně stran mu však došly síly a začali jsme jej přehrávat. Utkání jsme měli plně pod kontrolou a potvrdili to i góly," řekl trenér Hněvošic Josef Harazim.

„Byl to remízový zápas. Měli jsme řadu šancí, ale nedali jsme je, zatímco domácí ty své proměnili," okomentoval utkání vedoucí Budišova nad Budišovkou Jaroslav Kostecki.