-

Venku tentokrát bez bodu.

Sestava Stěbořic:Janetzký – Josefus, Kramný (15. Dietrich), Holubec, Kokošek – J. Fiedler, Král, Paleta, O. Šmalec – Graca, M. Fiedler (85. Otipka). Trenér: Erich Říčný

Sestava Hněvošic:Černín – Poštulka, S. Stříbný, P. Ševior, Radek Buchta – Vrána (46. Šafarčík), Dominik, M. Stříbný, P. Stříbný (76. J. Stříbný) – Borecki, R. Ševior. Trenér: David Křempek

První poločas ve Stěbořicích patřil domácím, ale první tutovku si paradoxně vypracovali hosté. Trestný kop Poštulky ale Marek Stříbný z výborné pozice nezužitkoval a přestřelil branku. P ředtím ještě unikající Borecki nastřelil jen gólmana Janetzkého.
Udeřilo však na druhé straně, když krásný centr Krále přetavil v jediný gól zápasu Martin Fiedler, který přehlavičkoval ve vápně Poštulku – 1:0.

Domácí měli trvalý tlak, ale z množství šancí se neujala jediná. V závěru mohli o své vedení přijít, když Janetzký neudržel míč a dorážející Borecki mohl trefit prázdnou branku, jenže se tak nestalo a tři body zůstaly ve Stěbořicích.

„V prvním poločase jsme byli lepším týmem, měli jsme řadu šancí, ale branku jsme dali jen jednu. Ve druhé půli jsme se přizpůsobili hře soupeře, znovu nevyužili moře šancí, ale o ten jeden gól jsme asi byli lepší,“ zaznělo z úst Ericha Říčného, kouče Stěbořic.

I hostující trenér David Křempek přispěl svou trochou do mlýna: „První půle byla v režii domácích, dobře se na nás připravili a měli větší chuť do hry. Ve druhé půlce se hra srovnala, ale i tak musím říci, že Stěbořice vyhrály zaslouženě.