?

Derby skončilo remízou.

Sestava Služovic:Banetka – V. Kremser, A. Ciminga, Kriebel, Linda – M. Kremser (83. Havlíček), Wójcicki, V. Ciminga, Polhoš (78. Nowický) – Homola, Matoušek (46. Gletník). Trenér: Jiří Barcal

Sestava Hněvošic:Černín – Poštulka, René Buchta, J. Stříbný (80. Latka), Radek Buchta – Dominik, P. Ševior, M. Stříbný, P. Šafarčík (86. Vrána) – R. Ševior, Gargoš. Trenér: David Křempek

Derby mezi Služovicemi a Hněvošicemi nabídlo ostrý start duelu i jeho konec. Už po pěti minutách hry se totiž měnilo skóre. M. Kremser sklepl míč pro Homolu, který měl lehoučkou práci, když jen dorazil míč do prázdné branky.
Neuběhlo ani deset minut a bylo vyrovnáno. Dlouhý aut Radka Buchty hlavou prodloužil R. Ševior, nejlépe se v závaru zorientoval Gargoš a srovnal.
Krátce před koncem první půle skončil centr M. Kremsera k údivu všech na tyči, ale ležérní dorážku Matouška Černín chytil.

Po změně stran mohl strhnout vedení na stranu Služovic V. Ciminga, ale tváří v tvář Černínovi branku zcela minul. Poté už se Gletník radoval z gólu, ale jeho spoluhráč Kriebel zbytečně dorazil míč do branky z ofsajdové pozice a praporek pomezního se vymrštil k nebi.
Pomyslným trestem pro domácí tak byla gólová hlavička Gargoše z 84. minuty, ale bohužel pro Hněvošice mají Služovičtí Homolu, který se uvolnil ve vápně, v poslední minutě prostřelil Černína a upravil na konečných 2:2.

„Šlo o zvláštní derby, hosté byli herně lepší, ale na gólové šance zase my. Vzhledem k tomu, že jsme vyrovnali gólem z poslední minuty, výsledek bereme," podotkl vedoucí mužstva Služovic Petr Pardy.

„První poločas byl myslím vyrovnaný, k vidění byla spoustu šancí. Mě těší hlavně fakt, že jsme se po pěti utkáních bez vstřelené branky konečně prosadili," doplnil slova Petra Pardyho hněvošický stratég David Křempek.