-

Dobrý začátek jara v Litultovicích.

Sestava Litultovic:Steiner – Palyza, Šumbera, Raschka (85. Javorek), Doležel – Haas, M. Procházka (83. L. Leifert), Bělaška (83. Konečný), Vaculík – Drápal, J. Radek. Trenér: Tomáš Leifert

Sestava Hněvošic:J. Černín – Poštulka, M. Buchta (60. Radek Buchta), René Buchta, Lokoč – Dominik, P. Ševior, M. Stříbný, R. Ševior (56. P. Stříbný) – Borecki (86. P. Šafarčík), Gargoš.. Trenér: David Křempek

V Litultovicích vstup do utkání lépe zachytili Hněvošičtí, kteří se v 6. minutě ujali vedení. Rohový kop Poštulky totiž zužitkoval nikým nehlídaný Borecki.
Tentýž hráč zvýšil náskok svého mužstva v 18. minutě, kdy Marek Stříbný prošel jako nůž máslem přes tři protihráče a naservíroval míč volnému Boreckému, který i s pomocí břevna překonal Steinera v brance Litultovic – 2:0.
Kontaktní gól vstřelil deset minut nato Vaculík po přesné přihrávce Radka.

Dlouhé minuty se pak hrálo jen od šestnáctky k šestnáctce, ale pak Hněvošice získaly své dvoubrankové vedení zpět. V 57. minutě přímo do šibenice zakroutil Poštulka míč z trestného kopu z dobrých pětadvaceti metrů. Ještě hůře to bylo s domácími v 65. minutě, kdy Poštulkovu nabídku využil Borecki a zkompletoval si hattrick.
Litultovičtí se zmohli už jen na snížení díky Radkově elegantním lobu – 2:4.

„Měli jsme spoustu šancí, ale bohužel jsme je nedokázali proměnit. Navíc nás příliš nepodržel ani brankář, “ poznamenal krátce kouč Litultovic Tomáš Leifert.

„Myslím si, že jsme vyhráli zcela po zásluze, a to ještě své další příležitosti nedal Borecki s Gargošem,“ byl stručný hostující trenér David Křempek