Hněvošice - Vřesina 0:3 (0:1)

Branky Hněvošic:

-

Karty Hněvošic:

ŽK: Stříbný Marek
ŽK/ČK Buchta René

Aprílový žertík se nepovedl. Hněvošice utrpěly debakl.

Sestava:

Sestava Hněvošic:Černín – Poštulka, René Buchta, R. Ševior, Lokoč (58. S. Stříbný) – Vrána (58. J. Stříbný), P. Ševior, M. Stříbný, P. Šafarčík (78. Latka) – Borecki, Gargoš. Trenér David Křempek

Sestava Vřesiny: Lampart – Čech, Koval, O. Kocián, Krupa – Boček, V. Kocián, A. Rončka (60. Kubiňák), Vilkus (70. F. Rončka) – Mlýnek (80. Cigan), Antonín. Trenér Rudolf Tesař

Komentář:

Nečekaný průběh mělo utkání ve Hněvošicích. Už ve 12. minutě se totiž vedení ujal outsider z Vřesiny. Antonín sklepl v šestnáctce míč pro Vojtěcha Kociána a jeho střela zapadla přesně k zadní tyči – 0:1.
Krátce nato vyslal na Lamparta nepříjemnou ránu z přímého kopu Poštulka, ale hostujícího brankáře nepropálil.

Brzy po přestávce hosté udeřili znovu. Mlýnek našel elegantní pat...ičkou Bočka, který přehodil brankáře Černína, a Vřesina vedla o dva góly.
Otupělí Hněvošičtí dohrávali v deseti, když v tom inkasovali potřetí. Po rohu Krupy se do vzduchu zavěsil Koval a nechytatelnou hlavičkou do šibenice zvýšil na 3:0 pro hostující tým. I za tohoto stavu však Hněvošice toužily s výsledkem něco udělat, ale vyloženou šanci Boreckého zpacifi koval gólman Lampart.

„Hosté vyhráli zcela zaslouženě. Můžeme ještě děkovat gólmanu Černínovi, že vychytal spoustu šancí soupeře a neprohráli jsme třeba 0:6 nebo 0:7. Na Vřesinu zkrátka neumíme,“ pokrčil rameny kouč Hněvošic David Křempek.

„Myslím si, že jsme domácí mužstvo zaskočili. Byli jsme herně lepší, kluky musím pochválit, zápas odmakali a zaslouženě vybojovali tři body. Domácí se snažili pouze nakopávat míče na vysokého útočníka, ale ten byl dobře pokrytý,“ řekl spokojený asistent hostujícího trenéra Martin Hudeček.