?

Další nezvládnutý domácí zápas.

Sestava Hněvošic:Černín – Poštulka, René Buchta, J. Stříbný, Radek Buchta – Vrána (80. Šafarčík), P. Ševior, M. Stříbný, P. Stříbný (88. Lokoč) – R. Ševior, Gargoš. Trenér David Křempek

Sestava Větřkovic: Kukol – Pavlíček, Vavroš, Černoch, Ferenc – Kahaja, Krajíček, Lichovník (60. Pretsch), Vašátko – P. Vlček, Drimaj. Pavel Dubný

Lépe utkání začaly zachraňující se Větřkovice, hned v 5. minutě se totiž ujaly vedení zásluhou Drimaje, který propálil Černína – 0:1.
Vyrovnat mohl domácí Vrána, ale ani nadvakrát nepřekonal gólmana Kukola. Udeřilo až ve 26. minutě, kdy centr P. Ševiora prodloužil Gargoš na P. Stříbného, jenž se trefil ranou z ostrého úhlu.
Dvě minuty nato měli Větřkovičtí možnost kopat penaltu, ale Krajíček vůbec netrefil bránu.

Krátce po změně stran se však podruhé v utkání prosadil útočný hrot Drimaj, který parádním způsobem přeloboval vyběhnuvšího gólmana, a hosté znovu vedli.
Pak si ale vzal slovo Gargoš, našel ve vápně volného R. Ševiora, který se prosadil střelou podél gólmana, a Hněvošice tak podruhé vyrovnaly. Domácí mohli nakonec ještě zvítězit, ale to by musel bratr autora posledního gólu P. Ševior naložit s centrem Gargoše lépe.

„Remíza odpovídá hře obou celků a je zasloužená. Hrálo se nahoru-dolů a také hosté měli šance. Bohužel je škoda, že jsme nezachytili vstup do obou poločasů a po hrubkách inkasovali," řekl kouč Hněvošic David Křempek.

Vyjádřil se také jeho oponent Pavel Dubný: „Šlo o remízový zápas, ale divákům se musel líbit. Hrálo se nahoru-dolů, šancí bylo dost na obou stranách. Mrzí mě jen neproměněná penalta."