ŽK: Buchta René, Poštulka Marek

Druhé domácí zápas a druhé vítězství.

Sestava Hněvošic: Hluchník – Poštulka, René Buchta, Radek Buchta, R. Ševior – Šafarčík, Latka, Droppa (53. Dominik), P. Stříbný (74. M. Buchta) – Borecki (84. Černín), Gargoš. Trenér David Křempek

Sestava Stěbořic: Janetzký – Kokeš, Kramný, Kokošek, P. Šmalec – Paleta, O. Šmalec, J. Fiedler, Ditrich – M. Fiedler (78. Richter), Graca. Trenér Erich Říčný

V zápase byli aktivnější hosté, ale běžela 4. minuta, když se vedení ujali domácí. Přímý kop zahrával Latka, který přesně našel Gargoše, jehož tvrdá hlavička skončila v šibenici hostující branky. Janetzký neměl nárok.
Stěbořičtí i nadále kontrolovali hru, jenže z množství větších či menších šancí, závarů a střel nedokázali vytěžit kýžený gól.

Naopak ve druhé půli se zkoušel z hranice šestnáctky prosadit Borecki, ale neuspěl a v 60. minutě mohly Stěbořice děkovat svému brankáři za fantastický zákrok proti dalekonosné ráně Radka Buchty, kterou Janetzký vytěsnil konečky prstů na roh. O několik chvil později ale našel další přesný centr Miroslava Buchtu, který bez problémů uklidil míč do poloprázdné svatyně hostů – 2:0.

Soubor kouče Říčného chtěl s výsledkem něco udělat, ale zmohl se pouze na Gracovo snížení z brejku po ideální přihrávce Palety v 85. minutě. Hněvošice nakonec náskok uhájily a zvítězily 2:1.

„Musím říci, že hosté byli aktivnější a měli i více šancí. Druhá půle byla vyrovnanější, ale vytratila se z ní fotbalovost. Nešlo o fotbal, ale opravdu o kopanou. Za výsledek jsme ale pochopitelně rádi,“ okomentoval utkání domácí stratég David Křempek.

Svou trochou do mlýna přispěl i stěbořický trenér Erich Říčný: „Celý zápas jsme měli převahu, jenže jsme nedokázali proměnit řadu svých šancí, a aby někdo zvítězil, když vstřelí jedinou branku, to se opravdu nestává.“