Hněvošice - Malé Hoštice 1:2 (1:1)

Branka Hněvošic:

Gargoš Roman

Karty Hněvošic:

?

Další domácí prohra.

Sestava:

Sestava Hněvošic:Jiří Černín – Poštulka, René Buchta, J. Stříbný, Lokoč (76. S. Stříbný) – Vrána (87. Jan Černín), Radek Buchta (79. P. Šafarčík), P. Ševior, R. Ševior – P. Stříbný, Gargoš. Trenér David Křempek

Sestava Malých Hoštic: Ballok – Beran, Kašný, Kurzica, Mlýnek – Kania, Thiemel, Chřibek, O. Šafarčík (82. Burdiga) – Wiltsch (90. Staníček), Malohlava (73. Cahel). Trenér: Martin Greipel

Komentář:

Lépe vstoupili do utkání Hněvošičtí, když trestný kop Radka Buchty vyrazil brankáře pouze před sebe a pro Gargoše nebyl problém dorazit míč do sítě – 1:0.
Pak ale zaúřadoval hostující sniper Malohlava, který se po přihrávce Thiemela trefil parádně pod břevno a vyrovnal.

Malé Hoštice začaly přebírat iniciativu a brzy po změně stran strhli vedení na svou stranu. Kdy balon po rohu Šafarčíka proletěl až na osamoceného Malohlavu, jenž se znovu nemýlil – 1:2.
Hněvošice se ozvaly v samotném závěru utkání, když střídající P. Šafarčík střelou z levé strany orazítkoval levou tyčku a v nastavení poslal hlavou centr R. Ševiora těsně nad horní tyčku Gargoš.
Tři body tak připadly hostujícímu týmu.

„Utkání bylo vyrovnané a bojovné, mnoho vyložených šancí k vidění nebylo. My jsme neudrželi své vedení, neuhlídali Malohlavu a prohráli," byl stručný domácí kouč David Křempek.

Jeho trenérský kolega z Malých Hoštic Martin Greipel hovořil takto: „Domácí byli na začátku o něco lepší, ale poté jsme převzali iniciativu my. Nakopávali do vápna vysoké míče, ale s nimi jsme si poradili a se štěstím vydřeli vítězství."