ŽK: Poštulka Marek, Hluchník Lukáš, Dominik Mateusz

Plný bodový zisk v posledním zápase podzimu

Sestava Hněvošic: Hluchník – Poštulka, Droppa (43. P. Stříbný), René Buchta, Radek Buchta – P. Šafarčík (64. Borecki), P. Ševior, Dominik, R. Ševior – M. Buchta, Gargoš (87. Černín). Trenér: David Křempek

Sestava Litultovic:Kareš – Nádeníček, Šumbera, Drápal (78. Javorek), Doležel – A. Haas, Borč, Vaculík, Tengler – Procházka, Korbel (83. Palyza). Trenér: Tomáš Leifert

Úvod vyšel Litultovicím. V páté minutě odcentroval Haas a Korbel se prosadil přesnou hlavičkou – 0:1.
Neuběhlo však ani deset minut a Hněvošičtí vyrovnali. Trestný kop Poštulky posunul hlavou Gargoš na R. Ševiora, který mířil přesně. Po ošklivě vypadajícím zranění Droppy přišel na hřiště Stříbný a prakticky ihned byl faulován v šestnáctce. Míče se ujal Miroslav Buchta a trefil se do černého – 2:1.

V úvodu druhé půle byl zezadu ve vápně sražen Dominik a další nařízenou penaltu proměnil tvrdou ranou do šibenice zadák Poštulka.
V 63. minutě Šafarčík upravil na hrozivých 4:1.
V 78. minutě pak Borč vysunul Vaculíka, jenž zachoval chladnou hlavu a kosmeticky upravil výsledek na 4:2.

„První poločas byl z naší strany děs a hrůza a to, že jsme vedli, bylo spíše díky štěstí. Ve druhé půli jsme hráli to, co jsme potřebovali, a byli trpěliví. Soupeř si nezasloužil prohrát, šancí měl mnoho, ale fotbal se hraje na góly,“ snažil se být objektivní David Křempek, trenér Hněvošic.

Hostující kouč Tomáš Leifert: „Kdyby to skončilo remízou 2:2, řekl bych, že je to zasloužené. Ale sudí odpískal ve prospěch domácích dvě penalty a právě o tyto dva góly byl soupeř lepší. V poli byla hra vyrovnaná, ale štěstí bylo přikloněno na stranu soupeře.“