Hněvošice - Velké Heraltice 0:3 (0:1)

?

Hněvošice opět utrpěly debakl.

Sestava Hněvošic: Jiří Černín – Poštulka, P. Ševior, Jan Černín (46. J. Stříbný), Radek Buchta – Šafarčík, Dominik, M. Stříbný, Lokoč (59. S. Stříbný) – P. Stříbný, Gargoš. Trenér David Křempek

Sestava Vřesiny:Šmajstrla – Šrek, Štěpán, Kotrs (77. Žůrek), Kocián – V. Valchař, Zemborski, Brigula (85. Petržela), Zwardoň – Piatkevič, Blažej. Trenér: René Štěpán

Zápas v Hněvošicích začal pěkně pozvolna a zhruba po půlhodině Šmajstrlu vystrašil Gargoš ranou z dvaceti metrů, která skončila na břevně. Pak ale udeřilo, když V. Valchař po závaru před domácí brankou lízl hlavou míč a ten nakonec skončil až za brankovou čárou.
Po změně stran zahrozil Piatkevič, ale jeho rána zabrnkala na tyčku. O chvilku později však V. Valchař přidal druhý zásah, když se po standardce protáhl kolem brankáře a poslal míč do prázdné branky – 0:2.
Pak střela domácího P. Ševiora jen těsně minula pravou tyč, ale z následného kontru se prosadily Velké Heraltice. Po rohu prošel míč celým pokutovým územím až na zadní tyč, kde byl připravený Zwardoň a upravil na konečných 0:3. V samotném závěru mohl ještě zmírnit náskok soupeře Dominik, ale tváří v tvář Šmajstrlovi neuspěl.

„Výsledek odpovídá předvedené hře obou celků. V podstatě jsme si vytvořili pouze jednu šanci, která skončila na břevně, hosté vyhráli zaslouženě," uznal hněvošický stratég David Křempek.

„Myslím si, že domácí si téměř žádnou šanci nevypracovali, více zajímavých příležitostí jsme měli my a byli jsme také herně lepší. Dali jsme tři góly, zkrátka hráči zápas odmakali," těšilo kouče Velkých Heraltic René Štěpána.