ŽK: Poštulka Marek, Šafarčík Pavel

Druhá vysoká venkovní prohra za sebou, tentokrát v Bolaticích.

Sestava Bolatic: P. Duda – Hartoš, Ceplý, V. Duda, Theuer – Fus, Florián, Kurka, T. Rataj (77. Kocián) – K. Rataj (65. Janík), T. Sněhota. Trenér: Jiří Šula

Sestava Hněvošic:Hluchník – Poštulka, Droppa, René Buchta, Kocián – P. Šafarčík (67. Borecki), Radek Buchta, Dominik, P. Stříbný – M. Buchta, S. Stříbný. Trenér: David Křempek

První půle moc zajímavého nepřinesla. Za zmínku stojí snad jen uvolnění a následná střela Fuse, kterou musel zneškodnit špičkou nohy Hluchník.
Na druhé straně zahrozil po centru Droppy Radek Buchta, ale domácí brankář vyrazil míč na roh.

Ve druhé půli byl ve vápně Droppou sestřelen Sněhota a Florián z penalty se štěstím otevřel skóre. V 66. minutě hlavičkoval po přímém kopu Floriána Ceplý, Hluchník míč vyrazil před sebe a Sněhota neměl problém uklidit míč do sítě.
V závěru ještě béčko Bolatic přidalo další dvě branky. Nejprve utekl po levé straně Fus, přihrál pod sebe na Kurku a ten střelou pod víko nedal Hluchníkovi šanci.
V 90. minutě si udělal Sněhota dobrý den ze tří hostujících obránců a levačkou korigoval na konečných 4:0.

Kouč bolatické rezervy Jiří Šula k utkání řekl: „V první půli jsme se strachovali, bylo to 0:0 a neměli jsme žádnou vyloženku, soupeř ale hrál naštěstí jen po naši šestnáctku. Ve druhé polovině zápasu jsme byli lepší a Hněvošice jsme přehráli.“

„První poločas byl oboustranně vyrovnaný a remíza odpovídala dění na hřišti. Ve druhé půli ale začali chybovat rozhodčí.
Při druhé brance měl pomezní zvednutý praporek nad hlavou, když domácí hráč dorážel míč do branky, ale hlavní sudí si ničeho nevšiml, a tak pomezní za pár sekund prapor stáhl. Mně to tak připadá, že domácím rozhodčí vždycky něco vykouzlí. Mezi arbitry by jistě Jaro Slávik našel nějaký kouzelnický talent do své show.
Pak jsme museli hru otevřít, čehož dovedli domácí využít. Porážka 4:0 je ale hodně krutá. Když však budu objektivní, tak musím říct, že vítězství Bolatic je zasloužené,“ byl uznalý hostující trenér David Křempek.