Gargoš Roman, Durda Artur, Ševior Roman, Hluchník Lukáš

Venkovní zápas opět vítězný

Sestava Vřesiny:Lampart – Olecký, Čech, O. Kocián, Cigán – Pientka (25. P. Gruň), Adamčík (60. Hlaváč), Krupa, Boček – Koval, Duda

Sestava Hněvošic:Hluchník – Poštulka, René Buchta, P. Ševior, Radek Buchta – Droppa, Dominik, R. Ševior (89. P. Stříbný) – Borecký (80. Šafarčík), Durda (90+3. M. Buchta), Gargoš

Pokud letos budou z okresního přeboru padat tři týmy, mají Hněvošice co dělat, aby se těmto příčkám vzdálily. Pomoc by k tomu měla výhra z Vřesiny.

Hněvošický kouč David Křempek své svěřence intenzivně připravil na speciální podmínky na vřesinském hřišti:
„Hrací plocha je velice úzká. Nasadil jsem do hry trojici útočníků. Z toho plyne i velký počet vyložených šancí, do nichž jsme se dostali.“

První trefu do černého zaznamenal Gargoš. Všiml si, že gólman Lampart je trochu ven z brány a jeho lob skončil až v bráně. Autor první branky byl v úvodním dějství u všeho podstatného. Nejdříve přihrával Durdovi, ale domácí obrana stihla vykopávat z brankové čáry. Pak Gargoš dokonce napálil břevno.
Pravidlo nedáš, dostaneš platilo i v tomto případě. Přemysl Gruň totiž stihl ještě před přestávkou vyrovnat.

Rozhodující úder zasadili hosté v pětašedesáté minutě. Droppa přistrčil Boreckému, který přízemní střelou dotvořil konečný výsledek na poměr 1:2. Krom toho ještě Durda orazítkoval břevno.

„Konečný stav nejspíš odpovídá průběhu utkání. Měli jsme několik dobrých příležitostí. Jmenuji například Oleckého, ale Hněvošice byly o gól lepší,“ přiznal trenér Vřesiny Michal Janík.

Hněvošický trenér David Křempek pak dodal: „Branek se dalo vstřelit víc. V závěru jsme měli pár brejků. Vítězství si velmi cením.“