Hněvošice - Vřesina 0 : 0 (0:0)

Ševior Pavel, Ševior Roman

Hněvošice - Nováček z Vřesiny pokračuje v dobré formě. Po vítězství z minulého kola notně potrápil i Hněvošice. Zápas skončil bez branek a podle všeho nebyl dvakrát zajímavý.

Sestava Hněvošic: Černín – Poštulka, René Buchta, Latka, Kotzián – Droppa, Dominik, P. Ševior, R. Ševior – Durda (83. M. Buchta), Gargoš

Sestava Vřesiny:Lampart – O. Kocián, Čech, Koval, Vitásek – Boček, Drozd (70. Malůšek), Boháč (80. Hlaváč), Kubinák (75. Škroch), Hahn – V. Kocián

První opravdovou šanci měli na kopačkách hosté. Dlouhý balon z půlky dolétl až k Vojtěchu Kociánovi, kterého bravurně vychytal brankář Černín. „Z rukávu vytáhl skvělý zákrok,“ chválil svého svěřence trenér Hněvošic David Křempek.
Druhá velká příležitost byla k vidění na druhé straně. Durda přihrál Gargošovi, jenž úplně sám před Lampartem selhal. „Měli jsme ještě nějaké střely od Pavla Ševiora a Gargoše. Nic z toho však už nebylo,“ dodával kouč domácích.
Do třetice všeho dobrého i zlého unikl hněvošické obraně Boháč. Sólo ale zazdil.

Druhá půle byla na šance velmi sporá. Nejprve zaměstnal Lamparta dobrou ranou Durda, ale síť nerozvlnil. „Okolo šedesáté minuty náš tlak kulminoval,“ vypíchl Křempek.

Poslední vzruch nastal, když si po nahrávce Dominika narazil Durda s Gargošem a polský útočník v hněvošických barvách pálil vedle. „Oboustranně vyhecovaný zápas. Pro nás z toho důvodu, že jsme v této sezoně chtěli poprvé vyhrát a hosté se ještě nacházejí v nováčkovské euforii. Brankové příležitosti jsme zahazovali my i Vřesina,“ mínil David Křempek.

„Jeli jsme tam trochu s obavami. Náš celek čekal těžší zápas. V konečném důsledku spokojený nejsem,“ vzkázal hostující kouč Michal Janík.