XII. ROČNÍK - VÁNOČNÍ TURNAJ VE STOLNÍM TENISE
Herna stolního tenisu - 15.12.2019 Hněvošice



KONEČNÉ POŘADÍ

1. místo

PRÁŠILÍK PETR

2. místo

ŠUSTEK MICHAL

3. místo

HRUBÝ TOMÁŠ

4. místo

ŠUSTEK VÁCLAV

5. místo

LYSÁK ROMAN

6. místo

LOKOČ LUKÁŠ

7. místo

MIKOLAJSKÝ VIKTOR

8. místo

SUCHÁČEK MARTIN

9.-11. místo

Hartmann Stanislav

Kříž Vítězslav

Lokoč Antonín



"Fotky z turnaje"



PROSINEC
2019

Šustek Václav

Hrubý Tomáš

Lysák Roman

Lokoč Antonín

Hartmann Stanislav

Mikolajský Viktor

Body

Skóre

Pořadí

Šustek Václav

A

1:3

3:0

3:0

3:0

3:1

8

13:4

2.

Hrubý Tomáš

3:1

A

2:3

3:1

3:1

3:0

8

14:6

1.

Lysák Roman

0:3

3:2

A

3:1

3:2

0:3

6

9:9

4.

Lokoč Antonín

0:3

1:3

3:1

A

1:3

0:3

0

3:15

6.

Hartmann Stanislav

0:3

1:3

2:3

3:1

A

2:3

2

8:13

5.

Mikolajský Viktor

1:3

0:3

3:0

3:0

3:2

A

6

10:8

3.


PROSINEC
2018

Sucháček Martin

Kříž Vítězslav

Šustek Michal

Prášilík Petr

Lokoč Lukáš

Body

Skóre

Pořadí

Sucháček Martin

B

3:0

1:3

0:3

3:0

4

7:7

3.

Kříž Vítězslav

1:3

B

1:3

0:3

0:3

0

2:12

5.

Šustek Michal

3:1

3:1

B

1:3

3:0

6

10:5

2.

Prášilík Petr

3:0

3:0

3:1

B

3:0

8

12:1

1.

Lokoč Lukáš

0:3

3:0

0:3

0:3

B

2

3:9

4.



Zápasy o konečné umístění

Čtvrťfinále

ČTVRTFINÁLE-1

A1

Hrubý Tomáš

:

B4

Lokoč Lukáš

3 : 2

ČTVRTFINÁLE-2

A3

Mikolajský Viktor

:

B2

Šustek Michal

2 : 3

ČTVRTFINÁLE-3

A2

Šustek Václav

:

B3

Sucháček Martin

3 : 2

ČTVRTFINÁLE-4

A4

Lysák Roman

:

B1

Prášilík Petr

1 : 3

Semifinále

SEMIFINÁLE-1

V-Č1

Hrubý Tomáš

:

V-Č2

Šustek Michal

2 : 3

SEMIFINÁLE-2

V-Č3

Šustek Václav

:

V-Č4

Prášilík Petr

0 : 3

"MALÉ" Semifinále

"MALÉ" SEMIFINÁLE-1

P-Č1

Lokoč Lukáš

:

P-Č2

Mikolajský Viktor

3 : 1

"MALÉ" SEMIFINÁLE-2

P-Č3

Sucháček martin

:

P-Č4

Lzsák Roman

1 : 3

Utkání o 7. místo

O 7.MÍSTO

P-MS1

Mikolajský Viktor

:

P-MS2

Sucháček Martin

3 : 1

Utkání o 5. místo

O 5.MÍSTO

V-MS1

Lokoč Lukáš

:

V-MS2

Lysák Roman

2 : 3

Utkání o 3. místo

O 3.MÍSTO

P-S1

Hrubý Tomáš

:

P-S2

Šustek Václav

3 : 1

Finále

FINÁLE

V-S1

Šustek Michal

:

V-S2

Prášilík Petr

0 : 3