Hluchník Lukáš - Kotzián Marek, Stříbný Stanislav, Buchta René, Křempek David - Robenek Jan (66.Lokoč Jan), Ševior Pavel, Poštulka Marek (63.Buchta Radek), Stříbný Jan, Buchta Miroslav, Gargoš Roman

Náhradníci:

Stříbný Tomáš

Začali jsme aktivně
2.minuta - pěkný centr Jendy Stříbného špatně ve vápně zpracoval Roman Gargoš a jeho slabou střelu brankář hostů chytil
5. minuta - Marek Kotzián zahrával rohový kop, balón prošel po zemi přes celé malé vápno, ale nikdo ho nedokázal dopravit do branky
11.minuta - Jenda Stříbný rychle rozehrál aut na Mirka Buchtu za obranu soupeře, postupoval sám na brankáře a krásným přehozením brankáře nás poslal do vedení. Pak jsme hráli velice aktivně, ale žádná z dalších šancí se neujala
Po prvním poločase jsme vedli 1:0
Začátek druhého poločasu jsme zaspali.
47. minuta - hosté se krásnou kombinací dostali až před naše pokutové území, pak hostující hráč prošel velice snadně až ke značce pokutového kopu, kde přizemní střelou vyrovnal.
50. minuta - brankář Lukáš Hluchník poslal dlouhým výkopem do brejku Romana Gargoše, ale ten začal kličkovat a bylo po šanci
89. minuta - zahrávali jsme nepřímý kop. Hosté odhlavičkovali až k půlící čáře, kde balón přebral hostující hráč, zatáhl po křídle a přihrávkou našel ve vápně spoluhráče, který se nemýlil. Hosté se ujali vedení 1:2
92. minuta - hosté zahráli v pokutovém území rukou. Rozhodčí odpískal pokutový kop, který však Jenda Stříbný neproměnil
Utkání skončilo vítězstvím hostů z Vítkova 1:2.

Trenér:

První poločas zcela v naši režii, vytvořili jsme si spoustu šancí, které jsme k naši škodě nevyužili.
Druhý poločas jsme přestali hrát, hlavně naše záloha přestala běhat a nepodporovala dostatečně útok i obranu. Postupně nám docházely síly a místo závěrečného tlaky jsme inkasovali. V nastaveném čase jsme sice měli šanci na vyrovnání v podobě pokutového kopu, ten jsme však neproměnili. Je to škoda, protože jsme si tento zápas prohráli sami.