1. Buchta René, 40. Gargoš Roman, 61. Křempek David, 63. Buchta Miroslav

Hluchník Lukáš - Kotzián Marek, Robenek Jan (46. Stříbný Jan), Stříbný Stanislav, Křempek David - Ševior Roman, Buchta René, Kotzián David (46.Levák Rony), Ševior Pavel, Buchta Miroslav, Gargoš Roman

Náhradníci:

Lokoč Jan, Stříbný Tomáš

5.minuta - hostující střední záložník zatáhl balón mezi naše tři hráče a přízemní střelou k tyči poslal hosty do vedení
Pak se hrálo většinou v režii hostů bez vyložených šancí
41. minuta - Roman Ševior centroval z levé strany na vzdálenější tyč, kde byl David Kotzián, ale jeho slabá střela byla pro hostujícího brankáře lahůdka
44.minuta - po závaru před naší brankou, hosté skórovali téměř do prázdné branky
Po prvním poločase vedli hosté 0:2
O přestávce došlo ke změnám v sestavě. Honzu Robenka nahradil Jenda Stříbný a Davida Kotziána Rony Levák.
Druhý poločas jsme začali mnohem lépe. Zatlačili jsme hosty před jejich branku.
51. minuta - Marek Kotzián rozehrával z levé strany nepřímý kop, jeho přesný centr našel hlavu Romana Gargoše, který se nemýlil a snížil na 1:2
79. minuta - Roman Gargoš krásně vysunul Ronka Leváka, ten si ještě hlavou posunul balón do pokutového území a pěkným lobem vstřelil gól. Bylo vyrovnáno 2:2
Zaskočení hosté se pak zpamatovali a my jsme opět začali dělat chyby.
69. minuta - hosté zahrávali rohový kop, po zaváhání brankáře šli hosté opět do vedení 2:3.
71. minuta - hosté krásnou střelou z 30 metrů nastřelili tyč a následnou dorážku skvěle zlikvidoval Lukáš Hluchník.
88. minuta - hosté opět po rohovém kopu skórovali, kdy se mezi našimi čekajícími hráči prosadil nejmenší hráč hostů. Hosté vedli 2:4 a vedení si už pohlídali.
Utkání skončilo vítězstvím hostů z Velkých Heraltic 2:4.

Trenér:

První poločas byl z naší strany hrůzostrašný, soupeř nás přehrával hlavně v záloze, dobře kombinovali a byli u všech balónu dřív. Byli jsme rádi, že to bylo po prvním poločase jen 0:2.
O poločase jsme si to v kabině vyříkali, a řekli jsme si, že musíme hlavně zlepšit hru v záloze, víc držet míč a nabízet se. Na začátku poločasu jsme na soupeře vlítli a po 10 minutách vyrovnali. Pak opět soupeř potrestal naše chyby a zaslouženě vyhrál.

Všichni naši fanoušci ví v jaké jsme krizi, hráči jsou psychicky dole. Všichni se snažíme z toho dostat a místo toho, aby nás podpořili, tak po hráčích křičí.