Ž.K. - 43.Robenek Jan

Hluchník Lukáš - Lokoč Jan (46. Levák Rony), Buchta René, Křempek David, Latka Patrik - Robenek Jan (54.Stříbný Jan), Vrána Zdeněk - Ševior Roman, Buchta Miroslav (46.Stříbný Stanislav), Ševior Pavel- Gargoš Roman

Náhradníci:

Levák Rony, Stříbný Jan, Stříbný Stanislav

10.minuta - Zdeněk Vrána rozehrával z pravé strany nepřímý kop po faulu soupeře, ale na jeho pěkný centr nedosáhl David Křempek, který měl před sebou prázdnou bránu.
Pak se hra přelévala ze strany na stranu, bez výraznějších šancí.
45. minuta - hosté rozehrávali z hranice středového kruhu tresný kop. Tvrdá střela se přes bránící a přebíhající hráče dostala až ke vzdálenější tyči do banky. Hosté vedli 0:1.
O poločase došlo ke dvěma sřídáním s cílem posílit ofenzívu. Dolů z hřiště šel, ještě ne zcela zdravý, Mirek Buchta, kterého nahradil Stáňa Stříbný a střídal také Jenda Lokoč, kterého nahradil Rony Levák.
Hru domácích tato sřídaní oživila. Tlačili se do útoku, ale pozorná obrana Otic je do výraznějších šancí nepustila. V 54. minutě nahradil ještě Jan Stříbný Honzu Robenka.
V 69. minutě udělali hosté chybu, kdy šel z půlky hřiště sám na bránu Rony Levák, ale ani na dvakrát brankáře hostí nepřekonal.
Poslední velkou šanci promarnil v 85. minutě Patrik Latka, kterého ve vápně pěkně uvolnil Stáňa Stříbný, ale jeho střela skončila těsně vedle tyče otické branky.
Utkání skončilo porážkou domácích 0:1.

Trenér:

Musím přiznat, že hosté byli lepší celý zápas, ale i přesto jsme si vytvořili nespočet šancí, které by se měly proměňovat. Obzvlášť tutovka Ronka