-

Hluchník Lukáš - Kotzián Marek, Buchta René, Stříbný Jan (80.Levák Rony), Křempek David (63.Poštulka Marek) - Ševior Roman, Latka Patrik, Buchta Miroslav (88.Lokoč Jan), Ševior Pavel- Gargoš Roman

Náhradníci:

Lokoč Jan, Stříbný Tomáš, Poštulka Marek, Levák Rony

Utkání s vedoucím celkem tabulky přineslo výborný fotbal. Hněvošičtí hráči si uvědomovali důležitost utkání. Přistoupili k němu velice zodpovědně
3.minuta - Mirek Buchta postupoval sám na brankáře hostů, prováhal však příležitost ke střele a následnou kličku brankář hostí chytil
6.minuta - Patrik Latka rychle rozehrál na Romana Gargoše, tomu se podařilo míč prostrčit v šestnáctce mezi dvěma hráči na Mirka Buchtu, ten však střelu z 11-ti metrů namířil vysoko nad bránu.
28.minuta - David Křempek střelou z 18-ti metrů trefil tyč hostující brány
Po prvním poločase je nerozhodný stav 0:0
Druhý poločas začali lépe hosté. 55. minuta - hosté rozehráli rohový kop nakrátko, centr z pravé strany se ocitl v hloučku hráčů, ve kterém se orientoval nejlépe hostující hráč a otevřel skóre zápasu. Hosté vedou 1:0.
Trenér pak sáhl ke střídání. Poslal do hry Marka Poštulku, který hru domácích výrazně oživil.
70. minuta - Mirek Buchta zatáhl míč po levé straně, probil se do pokutového území, kde ho hostující obrana faulovala. Rozhodčí odpískal pokutový kop, který proměnil Jenda Stříbný. Bylo vyrovnáno 1:1
83. minuta - Roman Gargoš výborně uvolnil Ronka Leváka na levé straně, jeho přesný centr našel ve vápně Mirka Buchtu, krerý parádně z otočky poslal domácí do vedení 2:1.
Toto vedení si už Hněvošice celkem v klidu pohlídali.
Utkání skončilo vítězstvím Hněvošic 2:1.