Ž.K. - 11. Buchta René,52. Ševior Pavel, 80. Gargoš Roman; Č.K. - 44. Poštulka Marek

Hluchník Lukáš - Kotzián Marek, Robenek Jan (60.Stříbný Jan) Stříbný Stanislav, Křempek David - Ševior Pavel, Buchta Buchta René, Poštulka Marek, Ševior Pavel - Gargoš Roman, Buchta Miroslav

Náhradníci:

Stříbný Jan, Stříbný Tomáš, Ulička Radim

4.minuta - Buchta Mirek, Ševior Roman a Buchta René mezi sebou dobře zakombinovali a posledně jmenovaný nebezpečně vystřelil po zemi křižnou střelou na vzdálenější tyč, ale těsně minul.
7.minuta - Buchta Mirek a Gargoš Roman mezi sebou dobře spolupravovali a Gargoš Roman technickou přízemní střelou na vzdálenější tyč nás poslal do vedení 1:0
28.minuta - Hluchník Lukáš odkopl balon od brány, Buchta Mirek hlavou prodloužil na Gargoše Romana, který zvýšil na 2:0
33. minuta - Naše obrana přestala hrát v domění, že soupeř byl v ofsajdu, ale nebylo tomu tak a hosté snížili na 2:1
44. minuta - Hosté faulovali našeho brankáře a hráči se dostali do potyčky. Po té co rozhodčí uklidnil situaci, pro všechny nepochopitelně Poštulka Marek vrazil do soupeřova hráče, který po té upadl na zem. Rozhodčí mu neprodleně dal červenou kartu.
45. minuta - Kotzián Marek odkopl balon na soupeřovu polovinu, po té byl faulován hostujícím hráčem. Rozhodčí ho také "odměnil" červenou kartou. Síly byly srovnány.
Po prvním poločase jsme vedli 2:1
57. minuta - Soupeř po jednoduché, přímočaré akci prošel až před brankáře, kterého položil na zem, ale naštěstí netrefil bránu.
Utkání skončilo vítězstvím Hněvošic 2:1.

Trenér:

Po zápase s Hlavnicí jsem musel udělat velké změny v základní sestavě a vyplatilo se nám to tří bodovým ziskem proti soupeři, který je taky jedním z adeptů na postup. Také musím ale dodat, že při nás stálo velké štěstí, když soupeř za stavu 2:1 z 57.minuty netrefil z malého vápna prázdnou bránu a také, že jsme se tlaku soupeře ke konci utkání ubránili.