Komárov - Hněvošice 0:9 (0:5)

7., 25., 44., 55., 65. a 72. Artur Durda,
13. a 59. Miroslav Buchta, 16. Roman Ševior

Galapředstavení Artura Durdy.
Komárov - Hru kočky s myší připomínalo sobotní střetnutí vedoucích Hněvošic a Komárova. Domácí pořád tápou a další výsledkovou blamáž odvrátit nedokázali.
Hostující trenér David Křempek se hned na začátku pozastavil nad jednou věcí. „Na zápas byla delegována trojice sudích. Nakonec však pískal pouze hlavní rozhodčí, který sice utkání zvládl na výbornou, ovšem je škoda, že střetnutí okresního přeboru musí probíhat za takových okolností,“ předestřel.

Sestava Komárova:Bednařík – Zapletal (73. Dedek), Novák, Tůma, Mácha – Hlušíček (65. Lindovský), Srubek, Šubert, Štindl – Pavela (78. Danek), Kunz

Sestava Hněvošic:Jiří Černín – Poštulka (46. Jan Černín), René Buchta, P. Ševior, Radek Buchta – Droppa (68. Šafarčík), M. Stříbný, Dominik, R. Ševior (46. Kocián) – M. Buchta, Durda)

Nyní si již přibližme samotný duel a galapředstavení Artura Durdy. Tomu se podařilo otevřít skóre už v sedmé minutě. Brankář Bednařík zachyboval a útočné tykadlo Hněvošic mělo snadnou úlohu.Zanedlouho jej sice brankově napodobili i Miroslav Buchta s Romanem Ševiorem, jenže poslední slova první půle patřila opět Durdovi, který nejprve zužitkoval dlouhý pas Poštulky, aby minutu před odchodem do kabin zkompletoval hattrick slalomem skrze celou komárovskou obranu a umístěním míče do prázdné brány.
V závěrečné pětačtyřicetiminutovce tentýž hráč završil druhý třígólový zápis, ale věnujme se také krásné trefě Miroslava Buchty, k němuž dolétl chytrý lob Dominika. Hněvošický forvard posléze bez přípravy vypálil z voleje a učebnicová rána zapadla přímo do šibenice.

Domácímu trenéru Marku Feilhauerovi se zápas nehodnotil snadno: „Jednalo se prakticky o stejné utkání jako minulý týden s tím rozdílem, že nás bylo čtrnáct. Soupeř náš celek přehrál rychlostně, ale i v kombinaci.“

Výklad Davida Křempka byl o poznání pozitivnější: „Zasloužená výhra, která se však dala očekávat. Musím opět vyseknout poklonu našim fanouškům, jichž do Komárova dorazilo přibližně čtyřicet. Je jen škoda, že současně hrálo i naše béčko, protože jich mohlo být i více.
Vyzkoušeli jsme nové herní varianty a pro důležitější zápasy šetřili marody Gargoše s Konečným. Zahrál si například dorostenec Šafarčík, jenž se ukázal v dobrém světle.“