Hněvošice - Slavkov "B" 2:1 (2:1)

21. Konečný Radek, 25. Durda Artur

Buchta René, Konečný Radek, Gargoš Roman

Lídr okresního přeboru se dotrápil k dalšímu vítězství:
Hněvošice - V prvním poločase sice nehrál špatně, ale v tom druhém nechybělo mnoho, aby si hosté došli pro dobrý výsledek.

Sestava Hněvošic: Jiří Černín – Poštulka, Jan Černín (72. ČK), Konečný, René Buchta (76. Latka) – Droppa (89. J. Stříbný), P. Ševior, Dominik, Kotzián – Gargoš (90. M. Buchta), Durda

Sestava Slavkova "B":A. Klement – Muroň, Kapitán, R. Klement (60. Greipel), Hanák – Borunský, Grajcar, Schneider (47. Bajgar), Rohovský – Gavenda, D. Cahel

Prakticky první zajímavá šance zápasu byla hned gólová. Durda si u rohového praporku obehrál dva protihráče, našel Dominika, který centroval na Konečného – 1:0.
U druhé branky se vyskytl opět Durda. Položil si slavkovského obránce a pohotově zavěsil. Možnost ke korekci dostali hosté chvíli po půlhodině hry. Muroňova pumelice však svůj cíl těsně minula. Záhy si Gargoš narazil s Dominikem, v zakončení však s hostujícím brankářem přehazoval i jeho svatyni.
Slavkov i za nepříznivého skóre našel odpověď. Pavel Ševior šel šlapákem do Rohovského a rozhodčí ukázal na značku pokutového kopu. Úspěšným exekutorem se stal Gavenda.

„Hráli jsme dobře. Čekal jsem, že se nám tento dobrý výkon podaří přenést i do druhého poločasu. Konal se však pravý opak,“ přiblížil trenér domácích David Křempek.

Ve druhém dějství byly šance na obou stranách. Nebezpečně se prezentovali Kotzián a v týmu hostí Gavenda s Adamem Klementem, který se ve druhé půli objevil v útoku. Jeho místo mezi třemi tyčemi zaujal trenér Slavkova Martin Greipel.

Důležitý byl moment z dvaasedmdesáté minuty. Daniel Cahel fauloval hněvošického Jana Černína. Ten do něj kopl a rozhodčí Černína poslal předčasně pod sprchy.
„Naprosto zbytečná červená karta. Jan Černín si toho ode mě vyslechl dost a pokutě do klubové pokladny neunikne. Tohle se nedělá,“ zlobil se Křempek.

Necelou čtvrthodinu před koncem nastřelil z přímého kopu tyč Konečný, jenže na výhře domácích se nic nezměnilo.

„Vydřené tři body. Jinak to nemůžu nazvat. V kabině jsme si řekli, že budeme hrát aktivně, ale tým předvedl přesný opak. Soupeř každopádně podal dobrý výkon,“ dodal kouč Hněvošic.

„Jeli jsme tam překvapit, což se povedlo, a dokonce jsme tak trochu překvapili i sami sebe. Podle mého jsme si remízu zasloužili,“ připojil trenér hostí Martin Greipel.