Hněvošice - Malé Hoštice 2:1 (2:1)

5. Durda Artur, 16. Ševior Roman

Stříbný Marek

Možná předčasný vrchol podzimní části okresního přeboru :
viděli diváci v Hněvošicích, kde se představily Malé Hoštice. Jednalo o souboj dosud neporažených mužstev.

Sestava Hněvošic:Jiří Černín – Poštulka, René Buchta, Konečný, Radek Buchta – Droppa, M. Střibný, P. Ševior, R. Ševior (46. Kocián) – Durda (75. M. Buchta), Gargoš (79. Jan Černín)

Sestava Malých Hoštic:Ballok – Kania, Kříž, Kurzica, Kašný – M. Staníček (30. Mlýnek), Thiemel, Chřibek (61. Richard Blaga), Šafarčík – Sliž, Malohlava

Domácí trenér David Křempek si opět pochvaloval vynikající atmosféru. „Obec žije fotbalem. Dnes nás přišlo navštívit hned 250 diváků, kteří vytvořili neuvěřitelný kotel,“ přiznal ihned po utkání hněvošický kormidelník.
Jeho tým měl možnost jít do vedení ve čtvrté minutě, kdy zamířil hlavou těsně nad Konečný. O minutu později již vybuchlo nevázané fotbalové veselí. Durda se nejlépe zorientoval při závaru v šestnáctce a bylo vymalováno. Neuběhlo ani pět minut a Thiemel svou hlavičkou trefil pouze pravou tyč Černínovy svatyně.
Pravidlo „nedáš dostaneš“ platilo i v tomto případě. Roman Ševior si naběhl na Durdův roh a nekompromisně zavěsil. Malé Hoštice však přece jen skórovaly. Sližovi se povedlo zakroutit balon z přímého kopu rovnou do sítě a snížil.
Ve druhém poločasu se dlouho nic zajímavého nedělo. Vyjma Kociánovy a Droppovy střely zápas pomalu spěl ke svému konci. Je sice pravda, že v závěru si obě mužstva vypracovala šance, ovšem ani jedna z nich síť té či oné brány nerozvlnila.

„Neuvěřitelná série pokračuje. Hned v úvodu jsme vsítili dvě branky, což nám hodně pomohlo. Soupeř hlavně ke konci vyvíjel ohromný tlak, ale výsledek se podařilo udržet,“ vysvětloval David Křempek.

„Úvod jsme zaspali. Zápasu by možná více slušela remíza, ale takový je někdy fotbal,“ dodal asistent trenéra hostí Stanislav Fiala.

NĚKOPIK FOTEK ZE ZÁPASU
Rajče idnes