Hněvošice - Litultovice 4:1 (3:0)

2. Gargoš, 31. a 72. Durda, 43. R. Ševior

Konečný Radek, Ševior Pavel, Buchta René, Poštulka Marek, Dominik Mateusz

Hněvošice doma opět stoprocentní:
Hněvošice - Dá se říci, že v tomto zápase se téměř vše podstatné odehrálo již během první půle. Domácí si vytvořili tříbrankový náskok a pro hosty bylo prakticky po zápase. Však posuďte sami.

Sestava Hněvošic: J.Černín – Poštulka, René Buchta, Konečný, Vitásek – P. Ševior, Dominik (62. Droppa), M. Stříbný, R. Ševior (82. Kotzián) – Durda, Gargoš (73. M. Buchta)

Sestava Litultovic:Steiner – Nádeníček, Bělaška, Dörrer (35. Borč), Sheuer (35. L. Leifert) – A. Haas, Drápal, Raschka (73. Vaculík), Doležel – Korbel, Honig.

Už ve druhé minutě našel pas Durdy Gargoše, který z bezprostřední blízkosti prostřelil Steinera. Zanedlouho kopal Durda roh a jeho centr poslal těsně vedle Roman Ševior. To běžela teprve čtvrtá minuta. O sto dvacet sekund později nastřelil hostující Honig z přímáku spojnici břevna a tyče. Pro Litultovice je o to smutnější fakt, že v rámci prvního poločasu trefili brankovou konstrukci ještě dvakrát. Hněvošice šly do plných, ale při útocích Gargoše udržel hostující akcie ve hře gólman Steiner.
Ten podruhé inkasoval v jednatřicáté minutě. Gargošův centrovaný míč se snesl k Durdovi, jenž volejí z šesti metrů upravil na 2:0. Krátce před odchodem do kabin navíc Konečný z trestného kopu našel hlavu Romana Ševiora a dalo se tušit, kdo že si odnese tři body.

„Domácí stříleli góly, kdežto my jsme trefovali tyčky a břevna,“ smutnil litultovický kouč Tomáš Leifert.

Druhý poločas již příliš vzruchu nenabídl. Z ojedinělé akce přidal po brejku čtvrtou branku Hněvošic Durda, a když chvíli před startem nastavení hněvošičtí borci ztratili na hranici své šestnáctky balon, který umístil mezi tři tyče Drápal, měli hosté alespoň malý důvod k radosti.
Poslední větší šancí se v závěru prezentovala znova družina trenéra Davida Křempka. Vitáskův pokus ovšem stačili hosté odkopnout z brankové čáry.

„Hráči ve druhém poločase neplnili mé pokyny. Místo toho, abychom hráli v klidu, bránili jsme v sedmi lidech a balony jen nakopávali dopředu. Náš celek obdržel i spoustu zbytečných žlutých karet, s čímž rozhodně nejsem spokojen. Vítězství je však určitě zasloužené,“ komentoval právě domácí kormidelník David Křempek.

„V závěrečné pětačtyřicetiminutovce jsme vyslali směrem na Černína asi patnáct střel. Ani jedna z nich ale netrefila bránu. Dle mého mínění bylo držení míče takových 70:30 v náš prospěch. Jenže je to pořád o tom samém. Nedáváme stoprocentní šance,“ připojil Leifert.