9. a 47. Durda, 45. Kotzián, 64. M. Stříbný

Karty Hněvošic:

Buchta René, Poštulka Marek

Vše podle plánu. Osmé kolo a osmé vítězství Hněvošic:
Hněvošice - Jestli to tak půjde dál, vítěz ligy bude „snad“ znám už po podzimní části.

Sestava:

Sestava Hněvošic: Jiří Černín – Poštulka (62. Jan Černín), René Buchta, Konečný, Radek Buchta – P. Ševior, M. Stříbný, Dominik, Kotzián (72. Šafarčík) – Gargoš, Durda (77. M. Buchta)

Sestava Kyjovic: L. Krayzel – Matura, D. Richter, O. Bláha (75. D. Krayzel) – Volný – M. Bláha (55. Číž), Pohl, Vavrečka, Raška, Linart – Imrich (46. L. Richter)

Komentář:

Domácí trenér David Křempek přitom tvrdí, že jeho tým nejel na plný plyn. „Dneska jsme to odchodili. Svou leností se náš celek jaksi propracoval ke třem bodům,“ předeslal.
Začátek, vyjma jedné příležitosti, hostů patřil Hněvošicím. Ještě před úvodním gólem z deváté minuty si vytvořil velkou možnost Gargoš, jehož hostující brankář vychytal. Zanedlouho však už lovil míč ze své sítě. Dominik vybojoval míč, poslal přihrávku Durdovi, který potvrdil roli kanonýra.Domácí dál hrozili, ale ujal se pokus až těsně před poločasem. Durda našel Kotziána a rázem to bylo o dvě branky. Navíc nelichotivý gól do šatny.
Druhá půle pořádně ještě ani nebyla zahájena a skóre se opět měnilo. Dominik znovu naservíroval balon Durdovi, jenž nabídnutou pozvánku k vylepšení svého střeleckého apetitu neodmítl. Hněvošické manévry ale nebraly konce. Nejkrásnější akce proběhla v čtyřiašedesáté minutě, kdy míč po ose René Buchta – Gargoš – Pavel Ševior – Marek Stříbný doputoval až k posledně jmenovanému, který dával do prázdné brány.
„Hosté hrozili hlavně z brejků. Několikrát nás musel podržet Jiří Černín,“ dodal Křempek. I on však kapituloval. Pět minut před koncem šel sám na bránu Lukáš Richter a postaral se alespoň o čestný zásah Kyjovic.

„Naše vítězná šňůra je neuvěřitelná. Budu se opakovat, ale Hněvošice žijí fotbalem. A co víc, fandit nám začínají i lidé ze širokého okolí. Tohle člověka opravdu zahřeje u srdíčka,“ doplnil David Křempek.

„S kvalitou protivníka jsme byli dobře obeznámeni. Každopádně jsme si mysleli, že by nás Hněvošice mohly podcenit. Tahle série musí jednou skončit. Ještě za stavu 0:0 jsme měli díky Linartovi a Vavrečkovi dvě dobré příležitosti, jenže neproměnili jsme je,“ konstatoval vedoucí kyjovického mužstva Radim Kudela.