Hněvošice - Brumovice 4:1 (2:0)

18. Konečný, 27. a 84. Gargoš, 55. René Buchta

Ševior Pavel

Nováček z Hněvošic dál řádí jako černá ruka:
Hněvošice - V neděli na jeho půdu přijely Brumovice a se zlou se potázaly.

Sestava Hněvošic: Jiří Černín – Poštulka (78. Jan Černín), René Buchta, Konečný, Radek Buchta – R. Ševior (75. Lokoč), M. Stříbný, P. Ševior, Droppa – Gargoš, Durda (60. M. Buchta)

Sestava Brumovic:Paluch – P. Schreier (80. Beil), Kubičík, J. Varyš, Štrohalm – J. Šrek, M. Schreier, Porubek (75. Dehner), M. Chlopčík – Bartoníček, Juchelka

Nástup do utkání se domácím povedl. Už v desáté minutě kopali penaltu, ale Durda mířil jen do tyče. Hněvošice si však vše vynahradily o osm minut později, kdy se po rohovém kopu trefil hlavou Konečný. Chvíli před půlhodinou hry zatáhl míč Poštulka, střílenou přihrávkou pod sebe našel Gargoše, který doklepl míč do brány. Do druhého poločasu si tak Hněvošičtí přinesli solidní dvoubrankový náskok. Hosté se vrátili do utkání v jednapadesáté minutě, kdy skóroval Martin Schreier. Jejich radost však netrvalo dlouho, protože rozhodčí pískl domácím trestný kop. René Buchta se záhy ukázal coby zdatný rozehrávač a míč poslal rovnou do šibenice. Možná nejkrásnější akce byla k vidění šest minut před začátkem nastavení. Droppa vyslal dopředu Buchtu, ten vzápětí dával pod sebe na Gargoše, jenž se podruhé v zápase nemýlil a zároveň i uzavřel gólový účet utkání.

„Jsme rádi, že se nám start do nové sezony povedl. Myslím, že se jednalo o poměrně jasný zápas, v němž jsme si po zásluze došli pro tři body,“ komentoval hrající asistent trenéra Miroslav Buchta.

„Bylo to špatné. Hněvošice jsme asi podcenili. Můžu jen říci, že domácí byli jednoznačně lepší a výhru si naprosto zasloužili. My jsme se dostávali jen do náznaků šancí,“ dodal trenér Brumovic Vratislav Šram.