Hněvošice - Stěbořice 4:3 (0:2)

67. Daniel Brunclík, 69. Radek Buchta, 86. Roman Ševior, 90. Daniel Brunclík

ŽK: 22. Marek Kotzián, 70. Jan Harazim, 87. Michal König

Stěbořice ztratily tříbrankový náskok
Ještě dvacet pět minut před koncem vedly Stěbořice o tři branky. Hněvošice však čtyřmi góly zápas obrátily.

Hráči zápasu:

Pavel Ševior

.

Počet diváků: 80, Rozhodčí: PRETSCH Adam, PINČEK Milan, VÁLEK Jaromír

Sestava Hněvošic: Lukáš Hartmann - Patrik Stříbný, Pavel Ševior, Josef Novák, Roman Gargoš, Daniel Brunclík, René Buchta, Radek Buchta, Michal König (90. Martin Schlehofer), Jan Harazim (74. Roman Ševior), Marek Kotzián

Sestava Slavie Opava: Jakub Losert - Karel Havlásek, Jakub Fiedler (88. Vojtěch Kramný), Martin Fiedler, Martin Paleta, Lukáš Burda, Pavel Vavrečka, Michal Josefus (61. Roman Kokošek), Jiří Houbec, Michal Jamnický, Ondřej Šmalec

Stěbořice nepochopitelně prohospodařily tříbrankový náskok. V prvním dějství se hrála vyrovnaná partie. Ve 13. minutě přestřelil hostující klec Roman Gargoš. V 17. minutě zaváhal ve vyložené šanci po centru Patrika Stříbného kanonýr Daniel Brunclík. Platilo pak otřepané nedáš dostaneš, když z následného protiútoku Pavel Vavrečka uklidil merunu k tyči domácí kasy – 0:1. Po půlhodině hry po centru Jakuba Fiedlera opět Pavel Vavrečka zametl balon k tyči – 0:2. Stěbořice tak šly do kabin s dvoubrankovým náskokem.
Začátek druhé půle patřil Hněvošicím, které svého soupeře zatlačily. Ale když po hodině hry přidal přímo z rohového kopu třetí gól Jakub Fiedler, zdálo se být rozhodnuto. Domácí ale nic nezabalili a neskutečně otočili skóre. V 67. minutě utekl hostující defenzivě domácí forvard Daniel Brunclík a nemýlil se – 1:3. O dvě minuty později skončila střela hněvošického Radka Buchty u tyče hostující svatyně – 2:3. V 86. minutě načechral balon z přímého kopu René Buchta za obranu a Roman Ševior vyrovnával – 3:3. Neskutečný obrat pak dovršil v poslední minutě přímo z voleje Daniel Brunclík svou druhou brankou v zápase – 4:3

Ohlasy k zápasu:
David Křempek (trenér Hněvošice):Hodně těžký terén. První poločas hodně vyrovnaný, i když jsme ho prohráli o dvě branky. Ve druhém jsme soupeře zatlačili, ale inkasovali jsme třetí branku. Nesložili jsme zbraně a zápas otočili.

Milan Hanslík (trenér Stěbořic):Pokud nechceme udělat pro úspěch maximum, můžeme hrát na louce. Ať si hráči sáhnou do svědomí, co udělali pro výhru.