?

Derby skončilo zaslouženým vítězstvím Hněvošic.

Sestava Hněvošic: Švan Daniel – Bednarz (85. Vrána), René Buchta, Šafarčík, P. Ševior – Borecki, (59. Poštulka) R. Ševior,Durda Artur (76. Latka), P. Stříbný – Gargoš, Čip (66. J. Stříbný). Trenér Josef Harazim

Sestava Služovic: Banetka – Kriebel, A. Ciminga, Kostřiba, V. Kremser – Matoušek (53. Nowicki), M. Kremser, Lasák, Hnida – V. Ciminga, Novák (77. Weczerek). Trenér: Roman Bittner

V Hněvošicích bylo na programu velké derby a od začátku utkání měli výraznou převahu domácí fotbalisté. Branky však padaly až v samotném závěru duelu.
Nejprve v 76. minutě po závaru před služovickou brankou propadl míč k Durdovi, který prostřelil Banetku – 1:0.
Hned tři minuty poté navíc Hněvošice přidaly gólovou pojistku. Centr na zadní tyč našel přesně Gargoše, ten překonal Banetku podruhé a domácí mohli slavit.

„Zápas hodnotím velice pozitivně. 85 minut jsme byli jednoznačně lepší mužstvo a zaslouženě vyhráli," řekl hněvošický trenér Josef Harazim.

„Musím konstatovat, že domácí zaslouženě zvítězili. Byli po celý zápas lepší, my jsme neměli ani na bod," přiznal vedoucí Služovic Petr Pardy.