?

Poslední domácí zápas se nepovedl.

Sestava Hněvošic:J. Černín – Vrána, René Buchta, P. Šafarčík, Kocián (62. Bednář) – P. Stříbný (70. M. Buchta), Radek Buchta, P. Ševior, R. Ševior – Gargoš, Poštulka. Trenér: Josef Harazim

Sestava Šilheřovic:Köhler – Plaček, Redzina, Jakubec, Sládek – Frank, Volný, Bittner, Lasák (83. Novák) – Vala (90. Smolka), Ničman (85. Nováček). Trenér: Marek Stivar

Hněvošice ve velkém derby nestačily na Šilheřovice. Ty se díky vítězství dostaly do čela okresního přeboru, kde stráví dlouhou zimní přestávku.
V prvním poločase otevřel skóre P. Stříbný, který zůstal osamocen na zadní tyči a hlavičkou přeloboval Köhlera. Hosté srovnali díky Plačkovi, na jehož hlavičku byl Černín krátký.

Hned na začátku druhé půle si vzal zhruba třicet metrů od domácí svatyně míč Bittner a nádhernou bombou vymetl pavučinky v levém horním růžku hněvošické branky – 1:2.
Domácí byli blízko vyrovnání po hodině hry, ale P. Ševior pouze zazvonil o břevno. Hněvošice mohly srovnat ještě v samotném závěru, ale hlavička M. Buchty z dobré pozice šla těsně nad.

„Oproti minulému týdnu to bylo mnohem lepší. Pár zajímavých šancí jsme si vytvořili, prohrát jsme si rozhodně nezasloužili," tvrdil domácí trenér Josef Harazim.

„Soupeř nás potrápil, nicméně my jsme byli fotbalovější a techničtější. Klidnou, trpělivou a silovou prací jsme vybojovali tři body," uvedl hostující vedoucí mužstva Jiří Smolka.