?

Alespoň bod zachránil hrající trenér v poslední minutě.

Sestava Hněvošic:Hartmann Lukáš – Bednář (70. Šafarčík), René Buchta, M. Kocián (82. S. Stříbný), J. Stříbný – Poštulka, Radek Buchta, P. Ševior, R. Ševior – M. Buchta, Gargoš. Trenér: Josef Harazim

Sestava Pusté Polomi "B":B: Kotán – Kubala, Kňura, Pelzl, Petr Bubík – Bruna, Pavel Bubík, Jurč, Sláma – Schlossarek, Kunčík (57. Kotala). Trenér: Rostislav Halška

Rezerva Pusté Polomi začala aktivněji, když už v 7. minutě otevřel skóre po centru Jurče Schlossarek.
Tři minuty nato mohl Jurč zvýšit na 2:0, ale jeho střela orazítkovala pouze tyč domácí branky.

Na začátku druhého poločasu zazvonil Kunčík na břevno a za to přišel na konci utkání hněvošický trest. Míč z trestného kopu propadl do vápna, R. Ševior vypálil a odražený míč dorazil do prázdné branky S. Stříbný – 1:1.

„Před zápasem bychom bod brali, ale Pustá Polom se dostala v první půli do jediné šance a dala z toho gól. Většinu času jsme byli lepší a soupeře jsme mačkali. Podle průběhu utkání je pro nás remíza málo," řekl hněvošický kouč Josef Harazim.

„S bodem jsem spokojený. Domácí hráli na nakopávané míče a přehrávali nás. Mrzí mě jen branka v poslední minutě," řekl hostující trenér Rostislav Halška.