Sestava:

Sestava Velkých Heraltic:Šmajstrla – Nádeníček (83. Tesař), Kotrs, Štěpán, Čunta – Valchař, Zemborski, Otýpka (46. Glos), Zwardoň – Piatkevič, Kocián (46. Blažej). Trenér: René Štěpán

Sestava Hněvošic: J. Černín – Vrána, René Buchta, Šafarčík, Lokoč (70. Poštulka) – R. Ševior, P. Ševior, J. Stříbný, P. Stříbný – M. Buchta (90. S. Stříbný), Gargoš. Trenér: Josef Harazim

Komentář:

Ve Velkých Heralticích se odehrála velká přestřelka, kterou do vítězného konce dotáhly Hněvošice.
Pojďme ale pěkně postupně. V 18. minutě otevřel skóre nadvakrát dorážející R. Ševior a tentýž hráč přidal druhý hněvošický zásah na konci první půle, kdy elegantně přehodil Šmajstrlu.

Na startu druhého poločasu si však René Buchta po stříleném centru Blažeje vstřelil vlastence a po hodině hry uklidil z hranice vápna odražený míč do hostující svatyně Blažej – 2:2.
Zdálo se, že utkání dospěje k remíze, jenže po rohovém kopu zamířil hlavou přesně Gargoš a na hněvošické lavičce mohla vypuknout radost z vítězství.

„My jsme opět prospali první poločas a po hrubkách inkasovali dva góly. Hráli jsme bez ohybu. Bylo to takové uspávání hadů. Soupeř si vést zasloužil. Ve druhé půli jsme začali konečně hrát a vyrovnali. Jenže jsme neproměnili další šance a pykali za to třetí brankou," klopil zrak domácí stratég René Štěpán.

Jeho hněvošický protějšek Josef Harazim hovořil takto: „V prvním poločase jsme měli více šancí, ale celkově jde o šťastné vítězství. Dali jsme holt tři góly oproti jejich dvěma."