Budišov nad Budišovkou - Hněvošice 4:1 (1:0)

?

Druhý venkovní zápas v roce 2013 bez bodů.

Sestava Budišova:Krása – Skácel, Ondrušík (70. A. Levák), Hasala, M. Marek – Kuric, Pražák, Vondrouš – Kirchner (75. E. Levák), Modelský, L. Marek. Trenér Libor Fluss

Sestava Hněvošic:Černín – Vrána, René Buchta, Bednář, J. Stříbný – Šafarčík, R. Ševior, P. Ševior, Poštulka – M. Buchta, Vavřinčík (70. S. Stříbný). Trenér Josef Harazim

V Budišově se skóre měnilo brzy. Už v 7. minutě sám faulovaný Modelský proměnil penaltu a domácí vedli.
Druhý gól přidali Budišovští díky trefě L. Marka a v 73. minutě vstřelil Modelský svou druhou branku – 3:0.
Hosté snížili díky dorážce M. Buchty po trestném kopu, ale definitivní podobu dal výsledku až střídající E. Levák, který upravil na 4:1 pro domácí.

„Zaslouženě jsme vyhráli. Byli jsme lepším týmem. Hosté si vyloženou šanci nevytvořili. Hrozili jen ze standardek," byl stručný trenér Budišova nad Budišovkou Libor Fluss.

„Oproti minulému utkání jsme nebyli produktivní, i když jsme šance měli. Rozhodla zřejmě první branka, kterou jsme obdrželi z penalty. Ve druhé půli už jsme hráli vabank a domácí nás z brejků potrestali," pokrčil rameny hostující kouč Josef Harazim.