Vřesina - Hněvošice 1:0 (1:0)

ŽK: Droppa Jan, Buchta Radek, Stříbný Marek(ŽK/ČK)

Venkovní zápas se nepovedl

Sestava Vřesiny: Lampart – Kubiňák, Grůň, Panoc, Thiemel – Čech, O. Kocián, V. Kocián, Krupa – Boček (65. Adamčík), Rončka. Trenér Rudolf Tesař

Sestava Hněvošic:Hluchník – Poštulka, P. Ševior, R. Buchta, R. Ševior – Šafarčík, Latka, M. Stříbný, P. Stříbný – M. Buchta, Droppa. Trenér David Křempek

Hosté začali utkání ve Vřesině pěkně od podlahy a hned v první minutě mohli otevřít skóre, ale hlavička Marka Stříbného skončila těsně vedle. Dvě minuty nato však zužitkoval Kubiňákův centr přesně hlavičkující Krupa a otevřel skóre zápasu. V 10. minutě pádil od středového kruhu sám na brankáře Ondřej Kocián, jenže se před hněvošickou brankou ukopl a a jeho tutovka gólem neskončila.

Ve 47. minutě šel pod sprchy hostující Marek Stříbný, ale bylo vidět, že Hněvošice i v deseti dělají soupeři problémy.
Hlavně situace ze 71. minuty, kdy šel Miroslav Buchta sám na branku, volala po gólu. Vřesinští se báli o vítězství až do závěru, ale nakonec cenné tři body získali.

„V první půli jsme byli lepší, ale ve druhé jsme se začali až příliš bát o výsledek a musím říct, že hosté udělali sympatický dojem, protože i v deseti se snažili hrát o výsledek. Mohli jsme utkání rozhodnout, ale ani jednu ze tří vyložených šancí jsme neproměnili,“ zhodnotil asistent domácího trenéra Martin Hudeček a předal slovo kouči Hněvošic Davidovi Křempkovi:
„Dostali jsme brzký gól a navíc nám chybělo několik hráčů základní sestavy. Ve druhé půli jsme chtěli vyrovnat, jenže nám plány překazilo rychlé vyloučení. Myslím si, že jsme zbytečně přišli o body, minimálně jeden jsme získat měli.“