?

Vítkov vyhrál zaslouženě.

Sestava Vítkova:Snášel – J. Špok, D. Křenek, Dubový, Malaník – Kulhánek (46. K. Špok), Dohnálek, Černín, T. Křenek (75. Machovský) – Krása, Jurečka. Trenéři: Lubomír Knapp a Pavel Gintar

Sestava Hněvošic:Černín – Poštulka, P. Šafarčík, René Buchta, Radek Buchta, Lokoč – Vrána (79. Borecki), P. Ševior, M. Stříbný, P. Stříbný – R. Ševior. Trenér: David Křempek

Hněvošičtí přicestovali do Vítkova s cílem bránit a popřípadě využít brejky či standardní situace k zisku bodů, avšak nepodařilo se jim to. Už ve 14. minutě přišlo první varování, kdy domácí Jurečka trefil břevno. Pár minut po něm pak rozvlnil boční síť branky Krása.
Na góly si diváci museli počkat, přestože Vítkov Hněvošice jasně válcoval. Ve druhé půli si však první tutovky vytvořili také Hněvošičtí.
P. Ševior obešel tři protihráče, ale ztroskotal na brankáři Snášelovi. V 87. minutě našel Malaník hlavou Černína, který otevřel skóre, a dvě minuty nato využil zaváhání hostující obrany Krása a upravil na konečných 2:0.

„Bylo vidět, že hosté k nám přijeli jen bránit, nám se zase nedařilo dávat góly. Celé utkání bylo v naší režii, ale nepadalo nám to tam, až na konci jsme se konečně prosadili, skutečně za pět minut dvanáct," oddechl si předseda vítkovského klubu Josef Jakubec.

„Chtěli jsme hrát ze zajištěné obrany a spoléhat na brejky, čemuž jsme přizpůsobili také naši sestavu. Domácí však byli jasně lepší, my jsme si kromě náznaků šancí nic nevypracovali," uznal kouč Hněvošic David Křempek.