Žimrovice - Hněvošice 3:1 (2:1)

7. Roman Ševior

ŽK:Buchta René, Poštulka Marek, Dominik Mateusz

Trenér hostí David Křempek byl po zápase docela rozezlen. Hněvošice totiž odehrály další zápas a byla z toho další prohra. „Musím zvážit své setrvání. Trénujeme v šesti lidech a přístup některých není ideální. Nebaví mě do trénování dávat tolik času, když chybí snaha,“ nezastíral.

Sestava Žimrovic:Tomčík – Kyška, Gajdoš, Římský, Heider – J. Eller, Šustek, Martinák (72. Zajíček), P. Škrobánek (78. O. Eller) – Rusňák, Wiweger

Sestava Hněvošic:Hluchník – Poštulka (80. P. Stříbný), René Buchta, P. Ševior, Kotzián – Dominik, Latka (61. Droppa), Radek Buchta, R. Ševior – M. Buchta (86. Borecký), Gargoš

Skóre rozepsal už ve třetí minutě Rusňák. Hosté ovšem poprvé a naposledy stihli vyrovnat.
Miroslav Buchta vhodil do vápna dlouhý aut, jenž dopravil do sítě Roman Ševior. Pak však Hněvošice opět zachybovaly v obraně, Kyška našel na hranici šestnáctky střelce úvodní branky Rusňáka a ten o tyč zaznamenal druhý gól v zápase.

Do druhé půle vstoupil lépe hněvošický výběr. Gargoš ani Miroslav Buchta ale své příležitosti neproměnili.

„Opět se nám nedařilo v zakončení. Nedokážu si vysvětlit, proč naši hráči nezúročí i ty největší šance,“ komentoval David Křempek.

Abychom Žimrovicím nekřivdili, vyloženku si připravil i Pavel Škrobánek. Ze dvou metrů ovšem nedal. Poslední zářez na pažbu si připsal Zajíček. Naběhl si na centr Wiwegra a nekompromisně zavěsil.

„Bylo to vyrovnané a bojovné utkání. Hosté nakupili víc chyb a zahazovali šance. Myslím si, že poslední příčka tabulky pro ně nemá tu správnou výpovědní hodnotu,“ zamyslel se jednatel a jeden z brankářů žimrovického celku Radek Kříž.

David Křempek však zastával jiný názor: „Utkali jsme se zatím s nejslabším soupeřem. Pokud si i proti němu necháme dát laciný první gól a nakonec prohrajeme, jsme na posledním místě zcela oprávněně.“