Velké Heraltice - Hněvošice 4:0 (2:0)

ŽK: ?

Pohodlný zápas mají za sebou fotbalisté Velkých Heraltic. Proti Hněvošicím se moc nenadřeli.

Sestava Velkých Heraltic:Šmajstrla – Kocián, M. Štěpán, M. Valchař, Šrek – Zwardoň, V. Valchař, J. Kotrs (70. Staňo), Holub (34. Kačeriak) – Piatkevič, Tesař (79. Gilík)

Sestava Hněvošic:Hluchník – Poštulka, René Buchta, Radek Buchta, Šafarčík – Durda (46. Borecki), Dominik (49. P. Stříbný), M. Stříbný (Droppa), R. Ševior – M. Buchta, Gargoš

Hluchníka nejdříve šikovně obstřelil Piatkevič. Pojistku přidal Vladimír Valchař. Na malém vápně si zpracoval balon a propálil vše, co mu stálo v cestě.

„Bratrské duo Valchařů spálilo dvě obrovské gólovky. Oba obešli brankáře, ale dobíhající obránci hostí stačili v poslední chvíli zasáhnout,“ komentoval trenér heraltického výběru René Štěpán.

Na 3:0 dával ve dvaasedmdesáté minutě Tesař. Z dvaceti metrů krásně vypálil levačkou a brankář Hněvošic byl bezmocný.
Skóre tohoto sobotního střetnutí završil Gilík. Centr z rohu k němu prošel skrze celé vápno a v koncovce si počínal neomylně.

Gólů v hostující síti mohlo být ještě víc. „Vyložené šance měly na kopačkách Piatkevič, Vladimír Valchař nebo Tesař. S výkonem jsem i tak spokojen. Směrem dopředu i dozadu jsme hráli dobře. Našim divákům se zápas musel líbit,“ připojil René Štěpán.

„Klidně to mohlo skončit 7:0 nebo 8:0. Každopádně naše hra byla lepší než minulý týden. Pod prohru se podepsala zranění. Už ve dvanácté minutě jsem byl donucen střídat Marka Stříbného. Svalové problémy trápily i Dominika,“ zakončil trenér Hněvošic David Křempek.