Branky Hněvošic:

89. Gargoš, 90.+1. Ševior Pavel (PK)

Karty Hněvošic:

Ševior Pavel, Šafarčík Pavel

Jedno z největších derby, jaká se v okresním přeboru dají zhlédnout, se odehrálo v Hněvošicích. Přijeli tam totiž fotbalisté z nedalekých Služovic. Všechny čtyři góly se vměstnaly do závěrečné čtvrthodiny.

Sestava:

Sestava Hněvošic: Hluchník – Poštulka, René Buchta, Šafarčík, Radek Buchta – Droppa, P. Ševior, Dominik, R. Ševior (68. P. Stříbný) – M. Buchta (41. Borecki), Gargoš

Sestava Služovic:Brzezný – Polhoš, Kriebel, A. Ciminga, Hrubý (63. Klein) – V. Kremser (63. Hnida), Míška, Wojcicki, Gletník – V. Ciminga, M. Kremser (85. Weczerek)

Komentář:

Největší šanci prvního poločasu měl Pavel Ševior, jehož hlavičku konečky prstů vytěsnil brankář Brzezný na tyč.
„Z prvního poločasu musely diváky bolet oči,“ odhadoval trenér domácích David Křempek.

První gól se dostavil v třiasedmdesáté minutě. Vladan Ciminga se ocitl u míče a z hranice velkého vápna se nemýlil.
Patnáct minut nato dokonce Weczerek přizvedl před Hluchníkem balon a Služovice vedly o dva.
Utkání se zdálo být rozhodnuto, ale záhy odcentroval z trestného kopu Poštulka na Gargoše, který vykřesal pro Hněvošice naději.
Ta vzplála o sto dvacet sekund později. Kriebel podle rozhodčího fauloval v šestnáctce Droppu a Pavel Ševior z pokutového kopu stanovil konečný výsledek – 2:2.

„Vzhledem k postavení obou mužstev v tabulce se tentokrát při derby nesešla taková bouřlivá divácká kulisa jako v minulé sezoně. Remíza je pro nás šťastná. Citelná byla absence našeho středního záložníka Marka Stříbného,“ konstatoval Křempek.

„Nelíbilo se mi, jakým způsobem rozhodčí řídil poslední minuty utkání. Jediným pozitivem je pro náš celek návrat útočníka Vladana Cimingy, s nímž byla hra úplně jiná,“ dodal vedoucí služovického mužstva Petr Pardy.