„Řekli mi, že to mám na doživotí,“ zodpověděl trenér Hněvošic David Křempek otázku na to, zda zůstal na trenérské stolici..

Sestava:

Sestava Hněvošic: Hluchník – Radek Buchta, René Buchta, Šafarčík, M. Kotzián – Droppa (82. Vrána), P. Ševior, R. Ševior – M. Buchta (82. Jiří Černín), Gargoš (85. D. Kotzián), Durda

Sestava Kyjovic:Luboš Krayzel – D. Richter, Matura, Kňura, Pohl – Vaněk (46. Kolouch), Mach (70. Š. Kučera), Vavrečka (85. Volný), Dybal – L. Richter, J. Kučera

Komentář:

Klubové vedení mu věřilo a udělalo dobře. Proti Kyjovicím se hněvošičtí útočníci konečně rozstříleli. Vyšel jim hlavně úvod. Už ve čtvrté minutě zúročil dlouhý nákop Radka Buchty Durda a otevřel skóre. Domácí tlačili a vytvořili si i mnohé další šance. Jmenovitě Durda, Roman Ševior nebo Droppa. Ani jeden však nezacílil do černého.
To se povedlo až po půlhodině hry Miroslavu Buchtovi. Vyskočil si na centr Gargoše a trefoval se hlavou. Úspěšné hlavičky se konaly i nadále. Na rozdíl tří branek zvyšoval Druda a minutu před koncem poločasu mu zdatně sekundoval také Roman Ševior.
„Hosté byli zralí na ručník,“ posuzoval hru soupeře Křempek.

Druhá půle již byla na góly trochu střízlivější. Pátá branka se urodila až patnáct minut před koncem, kdy faul na Miroslava Buchtu potrestal z pokutového kopu brankář Hluchník. Ve slušných střeleckých pozicích se objevil Droppa, ale u výsledku 5:0 zůstalo.

„Konečně se nám povedlo chytit začátek. Dařilo se i v koncovce. Věřím, že se jedná o první krok k záchraně, jelikož v naší situaci se nemůžeme bavit o ničem jiném,“ hodnotil hněvošický kouč.

„Něco si řekneme v kabině, pak přijdeme na hřiště a dostaneme čtyři góly. Pokud se nevrátíme k naší bojovnosti, nemáme v okresním přeboru co pohledávat. Nějaké možnosti měl Lukáš Richter, ale neproměnil ani jednu,“ dodal trenér Kyjovic Jan Krzák.